Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodthattam ezt,...

Miért álmodthattam ezt, milyen érzés válthatta ki belőlem? Miért tűn olyan valóságosnak?

Figyelt kérdés

sose emlékszem az álmaimra majd 3 éve volt hogy egy álom napokig eszemben volt.

Azt álmodtam hogy nagybátyám aki magas erős ember(testépítő és katona is volt) haza jött 10 hónap után(elment egy nővel és kb 10 hónapja nem láttam) otthon volt mindenki. és betörtek hozzánk nagydarab mexikóiak vagy romák mikor kimentem szólni mimdenki megijedt és elvittek minden tárgyat aztán. az udvarunkon hatalmas tömeg gyűlt össze és sikoltoztak oylan űrhajókkal miket a

NASA használ repültek és dobálták az emberekre a tárgyainkat amiket tűlünk loptak de lezuhantak. amíg mindenki félt valamiért Lisa Kudrow(kedvencem a jóbarátokból) elmodntam neki hogy mindig ő volt a kedvencem a sorozatból ő pedig csodálkozott hogy nem Jennifer Aniston, mondtam hogy nem jennifer a kedvencem. Ekkor megölelt és eltűnt a tömeg énpedig minden lezuhant haldoklóval beszéltem utolsó perceiben egyet meg is ütöttem.

DE mikor felébredtem akkor az álomban nem is ez a sok furcsaság hagyott bennem nyomot, hanem a Színésznő(Lisa) miért tűnhetett fel megint egy álomban? Az álom után totál olyan érzésem volt mintha mindennap vele álmodnék, annyira furcsán érzem magamat mostis.



2012. ápr. 10. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
őőőő talán csak a kedvenced ez lehet az oka. vagy szereted?
2012. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!