Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy vásárban jártam,...

Álmomban egy vásárban jártam, láttam egy nadrágot, meg is fogtam, nagyon kellemes anyaga volt és gyönyörű fehér, de volt az elején egy lyuk. Mit jelenthet az álom?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy kategória kedvelők írjanak, köszi!

2020. máj. 12. 07:26
 1/8 Lx simrol válasza:
Ismétlődő álom? Csak mert ha ismétlődő akkor azt jelenti hogy valamit elhanyagoltál
2020. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ismétlődő, ma álmodtam először.
2020. máj. 12. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak egy véletlenszerű gondolat (más gondolatokkal összegyúrva, kicsit megmásítva, ilyesmi) lehetett, amire a napokban gondoltál.


Ez még semmi. Akkor kezdj el töprengeni a jelentésén, ha többször megjelenik.


(közben ne görcsölj rá, lehet pont attól fog megjelenni :D)

2020. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam ilyesmire a napokban és egyáltalán.

Nem szoktam vásárba járni.

2020. máj. 12. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell vásárba menni, az agyad eléggé ki tudja tekerni a dolgokat.


Lehet csak simán azért volt vásár, mert az a helyszín ugrott be először, ahol dolgokat lehet venni :D


Vagy mondjuk láttad a napokban az új Aladdin filmet. Bármi lehet.

2020. máj. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem néztem filmeket hónapok óta.

Semmi hasonló nem történt velem mostanában és nem is láttam ilyesmit.

2020. máj. 12. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem maga az álomkép a lényeges, hanem hogy milyen érzetek társultak hozzá, mit éreztél, milyen élmény volt, kerested a nadrágot v. sem, milyen érzés volt megfogni, mit jelentett neked hogy lyukas volt stb.

A rövid leírás alapján úgy tűnik, hogy találtál valamit ami neked kellemes, de az örömöd nem volt teljes, mintha az elméd nem tudná elhinni hogy neked ez jár és kicsit szoronganál valamitől.

2020. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet, hogy így van!
2020. máj. 13. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!