Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy megtámadott...

Azt álmodtam hogy megtámadott egy kék sárkány, tüzet fújt, én szaladtam előle, már majdnem elkapott de ekkor gyönyörű fehér lovak vágtattak elő és elzavarzák a sárkányt. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azt,hogy valamikor láthattál hasonló filmet,és ez most a tudatalattidból előjött..meg talán azt,hogy szereted a lovakat..

Persze ez csak az én véleményem..

2014. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem láttam ilyen filmet és egyébként nagyon ritkàn emlékszek az àlmaimra. Komoly válaszokat kérek...
2014. ápr. 11. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Pikkelyes sárkány volt, vagy tollas? Eléggé nem mindegy.
2014. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pikkelyes és kék. De most ezt komolyan kérérdezed vagy csak jàtszol velem?
2014. ápr. 11. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pikkelyes volt, akkor az álom jelentése: egy barátod hátba fog támadni.
2014. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami nagy és erős eszme üldöz, például ez lehet a többiek véleménye vagy saját elöitéleteid vagy félelmeid, bármi. Tüzet okád azt jelenti megbánt ha önmagadtól szembeszállsz vele, de ha a lovak megállitják azt jelenti hogy ha hallgatsz igazságra az megvéd téged.
2014. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Boldi11 ***** válasza:
a kinai mitologiaba a kek sarkany a kisertes.gonoszsag.rontas stb. jelkepe . remelem tudtam segiteni :)
2014. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!