Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent zombival álmodni?

Mit jelent zombival álmodni?

Figyelt kérdés

Az álmom itt játszódott ahol élek. Úgy kezdődött, hogy az álombeli legjobb barátnőmmel mentünk hazafele hozzám. Ahogy mentünk le egy utcán, beleütköztünk egy fura alakba, akit nagyívben elkerültünk, de ő követett és láttunk még egy ilyen alakot, akkor jöttünk rá, hogy ezek zombik. Álmomban a koronavírus miatt lettek ilyenek, tovább mutálódott az egész. Aztán elkezdtünk futni, és mivel csak 1-2 volt az utcán ki tudtuk őket kerülni és hát mi gyorsabbak voltunk. Azonban amikor már majdnem elértük a lakásomat, egy zombi elkapta a barátnőmet és megharapta a karját. Ezután a barátnőm lefagyott és csak én vonszoltam magam után, hogy jöjjön már, szinte sokkot kapott. Pár méter után két rendőr szólt nekünk, hogy valami nincs rendben figyeljünk oda, de én csak rohantam tovább és húztam a barátnőmet. Aztán amikor végre elértünk a lakáshoz (panel), gyorsan beütöttem a kódot és behúztam az ajtót, azonban a földszinten a lépcső alatt (ahol bicikliket szoktak rakni) ott állt egy... Ezután gyorsabban szedtem a lépcsőket és pont időbe bezártam az ajtót. A barátnőm csak lefeküdt az ágyra, én meg tartottam az ajtót, mert féltem hogy betöri. Közben arra gondoltam, hogy anyum, apum és a húgom nemsokára jön, és ők nem tudják, hogy itt van egy az ajtó előtt de aztán eszembe jutott hogy ők már lehet nem is élnek... És erre hallottam hogy a zombi már nem veri az ajtót, feladta. Ezután kiszaladtam a konyhába, vettem magamhoz kettő konyhakést és beszaladtam vele a barátnőmhöz, hogy odaadjam neki az egyiket hogy meg tudjuk magunkat védeni, de ő nem fogadta el. Elmondta, hogy milyen lesz ha átváltozik. Hogy hallani fog, de ő nagyon mélyen lesz és nem lesz magánál. Megvizsgáltuk a harapást is. És aztán felvetettük, hogy megölöm őt, hogy ne változzon át. Lefeküdt az ágyra, én pedig odaültem a feje mellé, és odaillesztettem a kés hegyét a mellkasához, ahol a szíve van. Levegő után kapkodott, leverte a víz és sápadt/fehér volt és tudtam hogy kezd átváltozni. És rámnézett és megkérdezte hogy mégis mit csinálok, ugyanis nem emlékezett semmire ami pár perccel azelőtt történt. Akármennyire erőlködött nem volt esélye ellenem és végül a mellkasába szúrtam a kést, de csak nézett rám és hörgött. Én pedig csak zokogtam és mondtam neki hogy bocsásson meg nekem. Többször is mellkason szúrtam, de a hang is olyan tiszta és valósághű volt, ahogy belement a kés.... Majd elfordult és elhunyt én pedig kihúztam belőle a kést és felébredtem.

Mit jelent zombikkal álmodni? A válaszokat előre is köszönöm!



2020. máj. 14. 22:30
 1/9 lencsefőzelék ***** válasza:
82%
Na ezért nem szabad zombis horrorfilmeket nézni. Elraktározódnak a tudatalattidban, aztán ilyen rémálmaid lesznek.
2020. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az elsővel nekem is szoktak ilyenek lenni főleg ha előtte zombis filmet nézek

A 28 nappal később és 28 héttel később miatt 2 hétig voltak ilyen álmaim

2020. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még mindig jobb, mint a valóság(ban találkozni egyesekkel).
2020. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nézek zombis filmeket, sem videókat, még csak nem is gondolok zombikra, mert nem bírom őket. De mégis benne voltak az álmomban.
2020. máj. 16. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonló álmom volt,persze idegenek nem tudják teljesen megfejteni az álmod,mivel az érzéseid is számítanak.A zombik ugye élő-holtak.Élnek,de mégse ez utalhat arra,hogy kiégtél.Aztán elfutottál a zombik elől=elfutottál a problémáid elől.Viszont a problémáid nem tudod teljesen eltüntetni.Azt hogy a barátod megharapták az vagy azt jelenti, hogy úgy érzed,hogy a terhére vagy.Vagy épp azt hogy elhidegült a kapcsolatotok.Én például rémálmoknál mindig rá nézzek arra,aki benne volt.Az hogy le kellett szúrnod,de nem emlékezett rá jelentheti,hogy ő se tudja,hogy a te támaszodra lenne szüksége.
2020. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Egyfelől nem jelent semmit.

Ez egy kalandmozi. Nem hordoz üzenetet, csak megtörténik, ha éppen aznap lefekvéskor úgy fekszel rá a távirányítóra, hogy a zombis csatornára kapcsol.


ha ismétlődik, rémletessé fordul akkor lehet értelmezni üzenetként.

2020. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A pszichoanalitika és az álomfejtés igen bonyolult szakterületek. Ahhoz, hogy egy-egy álmodat elemezni tudjuk, ismernünk kéne az téged, hogy milyen a társadalombeli helyzeted stb. De az is lehet, hogy semmit sem jelent. Ezt akkor lesz érdemes 'megfejteni' ha már ismétlődik. Ha viszont tényleg ennyire érdekel, akkor ajánlom figyelmedbe Freud-Álomfejtés c. könyvét.

(igen, tudom, régi kérdés de hátha tudtam még segíteni😌)

2020. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen álmok mindig fel tudják dobni a reggelem...főleg amikor hajnali 4kor felébredek mert a kritikus ponthoz érek el pl a halálom pillanata előtt. A legrosszabb hogy egy jó 2 percig nem is tudom hogy ez álom volt e vagy sem.


Én ezeket az álmokat a fantaziamnak fogom fel, és még ha nem is értelmes nem keresek jelentést benne. Bár sokszor annyira élethű hogy azon gondolkodom hogy egy alternatív valóságot látok vagy a jövőt.(bár az utóbbira nem mindig lehet gondolni mert ha olyan ember is van benne akit már elvesztettem akkor az nemehet a jövő)

2020. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aszt hogy még fognak ölni a zombik
2020. júl. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!