Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vegák, ha zombik lesznek...

Szathmáry János kérdése:

A vegák, ha zombik lesznek mit fognak enni? És úgy egyáltalán. Ha a vegák szerint az ember növényevő, akkor a zombik miért esznek húst minden filmben? 🤔 Ha zombivá válik valaki, akkor bármilyen állatot is elfogyaszt?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy zombi megharap egy vakondokot, az átváltozik zombi vakondokká és akár embert is fog enni? Minden és mindenki mindent és mindenkit is meg fog enni?

2020. jan. 2. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a zombi az csak egy fikció igy érdemben megvalaszolathatatlan a kérdés.
2020. jan. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, igen. Szerintem viszont ha létezne ilyen, annyira meg lenne rohadva az agyuk, hogy egyáltalán nem foglalkoznának vele. :D
2020. jan. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most jutott eszembe van ez a jatek a zombie vs plants ugyh itt a valasz. 1 voltam
2020. jan. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

A cikkben választ kapsz a kérdésedre:

[link]

2020. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Van egy film ahol egy vega katona zombi lesz de nem eszik embert... mert életében vega volt. Nem emlékszem a címére de van ilyen. :D
2020. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ember nem húsevő és nem növényevő. Biológia, általános iskola. A húsevők tarajos zápfoggal, a növényevők redős zápfoggal, a mindenevők gumós zápfoggal rendelkeznek. Az ember mindenevő, a vegákat is visszaültetném pár biosz órára.
2020. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És mit evett az ember, amíg nem találta fel a tüzet és a (vadászó) eszközhasználatot?

Segítek : Növényeket, magokat, gyökereket.

2020. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: Az oroszlán szerinted megsüti a zsákmányt? Jajj... Segítek: Valószínűleg akkoriban az ember még annyira állatszerűen viselkedett, hogy nyersen is megette.
2020. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vega vagyok, szerintem az ember NEM növényevő.
2020. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!