Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez már lehet tudatos álom?

Ez már lehet tudatos álom?

Figyelt kérdés
Az elmúlt éjszakákon többször is azt álmodtam, hogy elhagytam valamit. Ma például a lakáskulcsomat dobtam bele egy medencébe, és elnyelte valami. A társaimmal először meg szoktunk ijedni, hogy eltűnik a dolog, de utána mondom nekik, hogy "nyugi, ez csak egy álom, a valóságban otthon van a kulcsom." Ezek szerint felismerem, hogy álmodom, de irányítani nem tudom, pl. nem tudok akármikor repülni vagy helyszínt váltani. Ennek ellenére ez lehet tudatos álom?

2020. máj. 31. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt :D Igen ez is tudatos álom amúgy ilyen 2x volt :D Egyszer a mostohatesómat elhívtam a többiektől az álomban és drámaian elmondtam neki hogy ez csak az álmom :D Egész jól reagált rá :D (Semmitse válaszolt)
2020. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az.
2020. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homlokpuszii válasza:
Igazából ez csak féltudatos álom, ha tudod h álmodsz, azt te irányítod,és maga az álom is viszonylag sokáig tart. egyébként belső nézetes álom volt, mert velem is volt hasonló régen h azt álmodtam h annyit mondok : "most épp álmodom" . ez az álom külső nézetes volt, ami azt jelenti h nem volt tudatos. De hogyha esetleg szeretnél több mindent megtudni az ébren álmodásról, és hogy esetleg hogy sikerüljön tudatosan álmodnod, írj bátran egy privát üzenetet, és jobban kifejtem számodra, további szép estét/napot ^^
2020. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 homlokpuszii válasza:
egyébként belső nézetes álom volt ? *
2020. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tudatos álomnál te irányítod a cselekvést. Tudatos álomnál általában nem beszélgetünk az álombeli alakokkal, mert tudjuk, hogy az elménk szülöttei. Szóval ez csak féltudatos álom volt..., ami egyébként jobban táptalaja a szuperképességeknek, mint a teljes tudatos álom.
2020. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!