Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek eddig, miért nem...

Szerintetek eddig, miért nem volt nekem alvásparalízisem, tudatos álmom? Ha segít ez, én mindig a bal oldalamon alszom, mert kényelmes. De sima álmok már voltak, és 1-2 horror álmom is, de nem olyan amitől hirtelen felkelek. Csak ijesztő volt kicsit.

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem feltétlenül a testhelyzettől függ. Vannak, akik talán sosem tapasztalják meg ezeket, másoknál meg szinte mindennapos, nem derült még ki, ez mitől függ, de hogy eddig nem volt még neked ilyen, nem lehetsz benne biztos, hogy nem is lesz.
2020. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
93%

Ezeket nem mindenki éli át, teljesen egyéni.


Nekem tudatos álmom volt párszor, de kicsit túl van misztifikálva szerintem.


Alvás paralízisem egyetlen egyszer volt, de nagyon rossz érzés volt. Ennek inkább örülj, hogy nincs.


A tudatos álmodáshoz amúgy vannak praktikák, amikkel elvileg el lehet érni, például meditáció, álomnapló vezetése, stb :)

2020. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg alvásparalízisem volt, de csak háton fekve. A tudatos álom nem tudom mi.
2020. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Amúgy alvásparalizisekből én is legtöbbbször háton fekve ébredtem, de ritkán előfordult oldalt felve is.

Sokszor volt benne részem és sokszor volt tudatos álmom is.

2020. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis nekem főleg háton fekve volt, néha oldalt...

Ami sokkal fontosabb, hogy mindig akkor jött elő, amikor nagyon meleg volt a szobában és visszaaludtam pl. kutyaugatás vagy ébresztő hangja után vagy ebéd után próbáltam aludni.

2020. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Rengeteg alvási paralízisem volt,mindent megadnék érte h ne legyen többször.Mi a francért akarhatja ezt vki...
2020. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aki erre vágyik el sem tudja képzelni milyen. Ez nem olyan mint mikor horror filmet nézel és félsz, ez olyan mintha amit ott látnál tényleg megtörténne csak épp nem mással, hanem veled. Ne akard átélni. A halálfélelem nem szórakoztató.
2020. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Juj örülj neki :( nekem is többször volt, és nagyon rémisztő! Olyan, mintha meghalnál, csak húz a fekete semmi, nem tudsz mozogni, se szólni, és nem tudod mikor lesz vége, és egyáltalán vége lesz e! Borzasztó érzés :(
2020. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Emlékszem, nekem is volt párszor, általában nyáron, hőségben, mikor későn feküdtem le. Én általában háton alszom.

Ébredtem arra, hogy úgy éreztem, hogy lebegek, de nem tudtam megmoccani sem, és arra is, hogy valaki/valami ül a mellkasomon. Pánikot éreztem, és nem szeretnék ilyet többet átélni

2020. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Érdekes. Amúgy én a parára egyáltalán nem vágyom. Csak a tudatos álom amiben bármit megtehetek. Eddig csak sima álmaim voltak. És nem néztetek alvás előtt semmi horror dolgot, se sci-fi meg ilyenek?
2020. jún. 11. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!