Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy lánnyal voltam...

Álmomban egy lánnyal voltam együtt, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy közeli barátnőmmel volt egy érdekes álmom múlt éjjel. Nem feküdtünk le benne, volt rajtunk ruha, valójában csak csókolózásról és mell-tapogatásról van szó, semmi több. Furcsán éreztem magam akkor is, meg ébredés után is, mert nem tartom magam biszexnek, hetero lány vagyok, barátom is van, szóval fogalmam sincs, hogy ez most mi akart lenni..:D A furcsa érzés alatt azt értem, hogy nem élveztem, nem kívántam őt, de azért kicsit mégis "aggaszt", hogy ilyen dolgok vannak a tudatalattimban. Mit jelenthet ez az álom?

2020. jún. 13. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágysz rá.
2020. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy van valami gond a párkapcsolatoddal, nem ad neked megfelelő lelki támaszt, és éppen ezért egy számodra bizalmas, lelkileg közel álló emberrel, a barátnőddel csináltad. Viszont nem élvezted, ez az jelenti, hogy ettől függetlenül szereted a barátod.
2020. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kezdesz kanos lenni :D
2020. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl sokat ettél vacsorára, azt jelenti.
2020. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az álom az csak álom. Mellesleg ha szexuális jellegű a kapcsolatod valamelyik ismerősöddel álmodban, akihez nem vonzódsz, az csak azt jelenti, hogy szeretnél jó kapcsolatot ápolni vele, vagy esetleg úgy érzed, hogy rosszul bántál vele, és/vagy megsértődött rád, és ezért szeretnéd, hogy jobb legyen a kapcsolatotok:) Volt egy ilyen kutatás.

Szóval nyugi, nem feltétlenül gondolsz rá többként, mint barát.

2020. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!