Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Ajtó

Mit jelenthet ez az álom? Ajtó

Figyelt kérdés

A minap azt álmodtam, hogy a srác, akivel tavaly kavartam bejött a házamba, odajött hozzám, és úgy viselkedett velem, mintha együtt lettünk volna. Aztán kérdeztem tőle, hogy ezt miért csinálta, kiment az ajtón, és utánamkiabált, hogy majd megtudom.

Szerintetek jelenthetett valamit az egész, vagy puszta véletlen?



2017. okt. 21. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álmaid,a saját elmédben születnek.Semmi jövendőt nem jelez,csak azt,hogy mit gondolsz az adott dologról.
2017. okt. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te vagy minden álom ès minden szereplő. A tapasztalat nèzőpontját (a karaktert) ès a törtènèst sem vèletlen játszottad le magadnak. Èrdekel, hogy mi lenne ha...
2017. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a vicces, hogy azóta (fel éve) kb nem idms gondoltam rá, és nem értem, tudat alatt miert jutott eszembe... Koszi a valaszokat :)
2017. okt. 22. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!