Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent azzal álmodni,...

Mit jelent azzal álmodni, hogy a párom azt akarta haljunk meg?

Figyelt kérdés
Álmomban autóval mentünk, sötét volt és köd. Mint ha mindig lett volna valami az úton csak nem emlékszem. A párom csak gyorsított és azt akarta haljunk meg.

2020. jún. 19. 23:43
 1/5 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a parodnak valami esetleg úgymond nem tetszik a kapcsolatban? Esetleg neadjisten szakitani akar?
2020. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez valami magasabb spirituális dolog. Arra gondolok, hogy esetleg szeretné a háta mögött hátrahagyni ezt az egész "túl sok gonoszságga rendelkező" Világot, és elmenni, lelépni innen, veled együtt, mert ha ő már elmegy; ő megkönnyebbül, de nem akarja, hogy te meg még csúnya szóval "itt r0h@djál" lent a Földön, amíg ő a Menyországban már jól érzi magát. Tehát szíve szerint már lelépne , de téged is vinne magával, nem akarna téged itthagyni szenvedni, ha ő lelép. De amúgy nem feltétlen "meghalni" szeretne, csak kiszakadni ebből a "gonosz", "alakoskodós", "sunyi" közegből, amilyenné lett a Világ. Pl lehet, hogy azért szívesen megnézné mondjuk ezt a Világot, de mondjuk egy párhuzamos dimenzióban, ahol minden szép -és hepi. Bocsánat a nem szép szó használatáért; csak így tudtam a legkönnyebben , legjobban, legszemléletesebben kifejezni magam.
2020. jún. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*Eszembe jutott egy ilyen dal, hogy "Meneküljünk máshová, az ég fölé, a föld alá", Ez Ákos és Rúzsa Magdi : Minden most kezdődik el. (Szerintem duettbe szebb.) (2. voltam. )

Tehát, hogy nem feltétlenül meghalna, csak szeretne már szusszanni egyet; és nemlétezőnek tekinteni, figyelmen kívül hagyhatni a Világ bajait.

De ezt egy nyaralással nem lehet megoldani. Ez olyan belső elvágyódás, hazavágyódás, vagy nem feltétlenül haza, de egy nyugodt, békés helyre való vágyódás. Mert nem érzi itt a helyét ezen a bolygón, nem érti, minek van itt. (Ez még akkoris előjöhet, ha amúgy van életcélja, és tisztában van valami konkrét életfeladatával, legalább eggyel. Tehát ez még olyankor is előjöhet.) És ezt nem ilyen "identitáskeresési válságként" éli meg, mert ez nem az, ő már pontosan tudja, hogy ki az az "Én" mármint ránézve, tehát ismeri magát; és tudja, hogy ő ebbe a Világba ide nem passzol, nem kompatibilis, mert itt annyi álnokságot látott már, hogy ő, saját maga, valahogy nem illik bele a képbe.

2020. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*bocsi, rossz helyre írtam, hogy "2.voltam", tehát a 2. meg a 3. komment összetartozik; meg ezzel is.
2020. jún. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Vagy még, bocsi,még mindig #2.,#3.,#4 vagyok, lehet, hogy te vágyódsz el ilyenre belül legmélyen -hogy menni innen ebből a """"mocsokból""""-ezt erősen idézőjelbe, mert ugye vannak gyönyörű dolgok is ezen a világon , csak csak érzékeltetésnek szánom tehát-, de lehet , hogy ő is. Szerintem van rá nagy esély.
2020. jún. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!