Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vilagvegevel almodni?

Mit jelent vilagvegevel almodni?

Figyelt kérdés

Azt almodtam, hogy egy csoportban voltam, talan iskola, ezt nem tudom, ahol a vezeto ferfi kb elbucsuzott tolunk. Mindannyian tudtuk, hogy jon a vilagvege par napon belul es elkerulhetetlen, ugyhogy szomoruan elhagytuk a szobat.


Amikor mentem ki az epuletbol, a folyoson hangos csobogasra lettem figyelmes. Az egyik Wc-ben az osszes csapbol folyt a viz kisebb-nagyobb mertekben, mind elzartam, es arra emlekszem, hogy az a csend utana nagyon jo erzes volt.


Ez az alom mit jelenthet?


2020. jún. 6. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Sokat küszködsz(csoportban voltam), mert értelmetlen az életed(vezető..elbúcsúzott). Bizonytalan vagy, hogy meddig bírod(pár napon belül és elkerülhetetlen). Úgyhogy keresed a kiutat(szomorúan elhagytuk a szobát), a boldogság, vidámság élményét(folyosón hangos csobogásra lettem figyelmes). Amit csak ha egyedül vagy találod meg(egyik WC-ben), de az érte való vágyakozás elpazarolja az életerődet(összes csapból folyt a víz) kisebb-nagyobb mértékben. Így próbálsz nem gondolni semmire(mind elzártam), vagyis megnyugodni(az a csend..).
2020. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aszt hogy itt a világvége!!!!!
2020. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!