Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Éppen egy folyóba (De olyan folyó amelynek a széle körbe volt rakva valamivel) ugráltunk az osztálytársaimmal, majd egy lebegő sárkány csontváz (egyik sorozatból) közelített felénk. Majd fura 2×3 fehér szemű csápos bolyhos pici lények közeledtek felénk, akik bántani akartak. Majd a folyó melletti őserdőben/dzsungelben kellett végigmennünk, ahol éltek azok a lények. Akárhányszor kértünk újra végig kellett menni rajta. Mindig lettek új emberek (osztálytársak, más emberek), akiknek elmeséltük, hogy az a csontváz repült és vannak ilyen lények. Ha átmentünk majdnem mindig meghalt/eltünt valaki. Én mindig láttam azokat a lényeket. Az osztályteremben is voltunk valamikor. Valamikor elértünk egy pénztárhoz ami valami ismerős helyhez hasonlít és elmondtuk mi történt. Pár perccel később mikor most is végig kellett menni, de kiderült, hogy kedves lények és ők tehetnek mindenről, majd a dzsungel hasonlított egy másik helyhez.

Később valamiért busszal elkellett mennem egyik közeli településre (valós település, de az álmaimban máshogy néz ki. De mindig.) és játszottam valakikkel, de el hagytam a pénzemet és a telefonomat ezért az egyik osztálytársamtól kellett pénzt kérném aki a buszon ment (500ft-kaptam) és az egyik fülkében kellett telefonálnom.



2020. jún. 20. 11:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Picit rossz a helyes írás.😔 A telefonom automatikusan kijavította a jót.
2020. jún. 20. 11:30
 2/6 anonim válasza:
Figyelj az almodat csakis te tudod megfejeti, gondolkodj el azon hogy mit jelenetenek neked ezek a történések és akkor majd meg tudod fejteni.
2020. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De kell egy löket.
2020. jún. 20. 13:22
 4/6 anonim válasza:
Hát ha akord privátba irj és kibeszélhetjük és megprobálok segiteni.
2020. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az álmok emlékek és gondolatok alapján képződnek. Mivel ez egy kifejezetten random történésű álom így csak te tudod megfejteni, mert egyedül te vagy azoknak a dolgoknak a tudatában amelyek az álom történetét vezették. Mi nem tudjuk, hogy mikor mi történt veled az ébrenlét alatt, így részünkről akármi lehetett ami kihozta belőled ezt a fura álmot. Amit meg lehet ragadni belőle az csak annyi, hogy menekülsz valami elől, legalábbis valami aggaszt téged az életetben. Bár szerintem nem minden álomnak kell a jelentését keresni. Engem sokkal jobban foglalkoztatnak azok az álmaim amelyek valamiért rendhagyóak. Túl élénkek vagy túlságosan összetettek egy átlagos, össze-vissza álomhoz képest. Vagy nem is egy konkrét álommal szoktam foglalkozni, hanem inkább a visszatérő helyszínekkel amelyeken mindig más történet folyik le és azon gondolkodom, hogy pontosan melyik helyet jelképezheti és miért van számomra akkora jelentéssel.
2020. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem van valami probléma és félelmen amit folyamatosan meg kell csinálnom, de vannak társaim akiket pedig féltek ettől.
2020. jún. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!