Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szellemekkel álmodni mit jelent?

Szellemekkel álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tisztán emlékszem az álmomra és kicsit zavaró.


Azt álmodtak, hogy szellemek vannak a lakásban és nem merek menni semerre.


Már 22 éves vagyok, nem hiszek bennük, nem is gondolok sose rájuk, de most még is ezekről álmodtam.


Amit tudni kell a lakásról, hogy ott abban nőttem fel. Szüleim viszont elköltöztek egy nagyobb kerteset, de meghagyták, a vőlegényemmel meg úgy néz ki, hogy házasság után beleköltözhetünk ideiglenesen, amíg nem gyűjtünk egy kis pénzt egy saját kisebb lakásra.


Nos azt tudni kell, hogy azért ez se olyan kicsi, mert lépcső is van benne és kicsit nagy a beltere. Aztán álmomban a szobámban voltam egyedül és nem mertem ki menni, mert fehér ruhás szellemek szálltak össze-vissza.


Kicsit hülyének érzem magam, hogy 22 évesen ilyet álmodok és még ezt ki is írom, de kíváncsi vagyok más is szokott -e vagy mit jelent ez.


Arra nem emlékszem, hogy most mit akartak azok velem, csak hogy nem mertem kimenni a szobából.



2020. júl. 6. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Velős pacalt, vagy jó, sűrű, csülkös bablevest vacsoráztál?
2020. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
...
2020. júl. 6. 20:33
 3/3 anonim válasza:
lehet hogy volt olyan dolog a kozel multban amitol feltel? szerintem csak egy remalom lehetett nem is kell ra gondolni amennyiben semmi nem tortent :)
2020. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!