Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiskori hallucináció plusz...

Kiskori hallucináció plusz miért álmodok mindig szellemekkel, meg azzal hogy meg akarnak ölni? 21/L

Figyelt kérdés

Otthon voltam és este volt és szellemek voltak a házban és rémülten átsétálva anyámhoz mentek át a testemen, anyám az ágyában fuldoklott nem vett levegőt és én költöttem fel és semmire se emlékezett

Ki kellett mennem a házból valamiért és elkellett bújnom a sötét fűben

Ott voltam egy csávónál aki meg akart ölni, olyanokkal hogy beszakadt alattam a padló és feljött egy leszakított babafej

Ott volt a szobámban egy kis chivava és nyalogatta az arcom, aztán hirtelen ott lett egy baszás nagy kutya és rámugrált

Aztán egy ismerősöm folytogatta meg

Aztán mennem kellett volna repülővel valahova, sztem angliába de reggel lett és elaludtam. elmentem aludni álmomban..Mondta anya csávója hogy jó géppel fogok utazni, mert a másik rossz.



Folyamatosan már vagy 10 éve ezt álmodom, annyira részletesen hogy horrort tudnék csinálni belőle és nagyon nagy trauma :| rendes úgy kelek fel hogy zúg a fülem meg zsibog a fejem. Mert olyan mintha tényleg átéltem volna.


Egyébként kiskoromban (3-4 év) volt egy este amikor egész végig hallucináltam, de nem voltam lázas meg semmi.

És tisztán emlékszem rá mert annyira durva volt, meg hogy senki nem hitt nekem.

Volt egyszer olyan kb 7 éves koromban hogy egy hang beszélt hozzám a sötét kamrában úgy h nem volt otthon senki.......(le akartam győzni a félelmeim ezért mentem be, azóta nem megyek kamrába soha)

3 évesen meg az történt hogy fekete kerek dolgokat láttam szaladgálni a padlón, volt vagy 1 méteres. Elkezdtem sírni, faterom kivitt a karjaiban a konyhába, kinéztem az ablakon és egy kb 30méter hosszú fél méter vastag kígyó volt az udvaron. Mutogattam hogy apa figyeeeld... és azt mondta ő nem lát semmit...



2019. szept. 27. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Sürgösen menj pszichiáterhez, mert ez igen komoly pszichiátriai betegségekre utal!
2019. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

alvásparalizis.

elsőre meg ne hallgass

2019. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

ma 12:28-as: az alvásparalízís még véletlen sem ilyen. föleg nem ar hallucinációkkal éber állapotban.

Az elsövel értek egyet, jó lenne felkeresni egy ideggyógyászt!

2019. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
10 éve ugyanezt almodod?
2019. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem minden nap, de kb. 10 éve minden héten van olyan nap. És borzasztóan megvisel, napokig nem heverem ki.
2019. szept. 27. 16:39
 6/9 anonymousreview60 ***** válasza:
44%

Az alvásparalízisnél nincs mozgás. Ott mozgásképtelen vagy ideiglenesen és hallucinálsz. Én se örültem az ágyam mellett álló negyvenes betörőnek. Ez van.

Neked viszont pszichiáterhez kell menned. Ne szégyelld! A nyugodt álom minden pénzt megér.

2019. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
59%

Ez nagyon zavaros , kusza , biztos szar lehet .

Csináltatni kellene egy egy vizsgálatot , hogy az agyadban nincs e ciszta vagy bármi ami nyom egy ideget vagy bármit.

Csusságolódáson kívűl. Szerintem nem lenne hülyeség. Hogy nem e ezér halucinálsz ilyen dolgokat.

Ha nem ez , akkor igenis nem hülyeség amit az első írt , mert ez lehet valamilyen trauma miatt is , amire nem biztos hogy rá tudsz jönni magad , de szakember segítségével együtt , talán vászokat kapsz ezekre a miértekre .

2019. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, csusságódálás, hogy mit csinálsz?
2019. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Az álmoddal kapcsolatban én is azt mondom, hogy ha nem is pszichiáterhez, de pszichológushoz elmehetnél segítséget kérni.


A kicsi kori hallucinációiddal kapcsolatban pedig annyit, hogy azok nem hallucinációk voltak. Abban a korban (kb 8-9 max 10 éves korig [kinek hogy]) a kisgyerekek sokkal fogékonyabbak a szellemvilágra, mint később. Szinte biztos vagyok benne, hogy te sem hallucináltál, hanem a szellemvilágot érzékelted.


Annó kicsi koromban én is sokszor hallottam fucsa emberi hangokat (hol férfit, hol nőit) meg egyebeket is, de mikor a szüleimnek elmondtam, ők mindig csak azzal jöttek, hogy biztos csak kicsit felzaklatott valami, ezért hallucináltam. Ezt akkoriban el is fogadtam. De manapság már tudom, hogy akkor nem hallucináltam, hanem bizony én is a szellemvilágot érzékeltem íly' módon.

2019. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!