Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha ilyeneket...

Mit jelent, ha ilyeneket almodok? Elvegre horror, se thriller filmeket sem nezek!

Figyelt kérdés

A tegnapi almom az volt, hogy egy vaskaput fogtam, hogy ne jojjon ki az utcara bentrol valaki, aki veszelyes. Ekkozben korulottem nehany ember elmenekult, majd vgul sikerult attornie a Veszelyes pasasnak Az ajtot. En sikeresen elmenekultem, am ket fejete pulikutyat az almom szerint a pokolra kuldott. A legkozelebbi sarkon balra befordulva bemenekultem egy kis uvegajtos helyre (olyan uvegajto volt, mint a regi hazakban..), es valahogy egy kislany is mellem kerult. A pasi megtalalt minket, mi le voltunk guggolva, de o benezett az uvegablakon, majd kinyitva az ajtot egy kampo szeru dologgal rank akart csapni. ( Ha jol emlekszem egy elozo almomban ugyanigy kampoval akartak megolni.) Ekkor odatartottam a kis wc helyisegben, ahol elbujtunk egy talalt fem dolgot, hogy a kampoval nehogy racsapjon a kislanyra, vagy enram. Nem ismertem a labyt, de nem is feltem annyira magam miatt. Aztan mondta a pasi, hogy most nem fog megolni minket, hanem elvisz egy ,,fojtogato” helyre, ahol megfojtanak minket.. es aztan beugrott egy halom arckep (tulajdonkeppen a telepulesen, ahol lakok embereknek a mediaban levo profilkepeik..) , aztan ez az alom ezzel le is zarult.


Ma pedig az volt, hogy valamiert beverzett a szemem, es szemcseppel is probalkozni akartam, de csak egyre rosszabb lett. Felten, hogy negvakulok. Odaig fajult, hogy meg ugy is, hogy nem sirtam, ver folyt a szemembol . Apa meg csak szidott, hogy o megmondta... habar nem tudom mit, mert akkor sem tudtam pontosan..

egy godorben volt egy viragos, es kerestem a kamillat, hogy hatha a teat megcsinalhatom. A godorbe lemenve a kamillahoz rajottem, hogy az valami mas virag, majd kifele menet alig tudtam kimaszni. Aztan az ut szelen megint jott egy pasi, aki vissza akart volna lokni, de o egy masik godorbe.. Es elkezdtem az uton hemperegve gurulni, hogy elhagyjam a pasit. Ennyire emlekszem. Ja, illetve, hogy egy kozeli ismerosom volt valamiert felelos a godorert.( Pedig tulajdonkeppen nem artott nekem a valo eletben, meg demmi)


2020. júl. 8. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nehéz volt a vacsora? Sok volt a disznósajt?
2020. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"horror, se thriller filmeket sem nezek!"

Mióta?

2020. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Evek ota
2020. júl. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!