Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresem egy szellemhajós...

Keresem egy szellemhajós filmnek a címét, de nem találom; valaki aki ismer ilyeneket tud segíteni?

Figyelt kérdés
A film címe nem Szellemhajó (amiben a Gonosz lelkeket gyűjt és szerepel benne egy szellemkislány), nem is Kísértethajó (amiben egy polipszerű lény öldökli az embereket). Amit keresek abban szintén találnak egy elhagyott hajót, rajta töltik az éjszakát, de közben a saját hajójuk arrébb sodródik, naplójegyzetekben azt olvassák hogy valaki tompa tárggyal ütötte le az egyik utast, van a hajón egy "elátkozott" szoba, meg a lift magától elindul de csak egy gumilabda gurul ki belőle, stb. Valakinek nem ismerős?

2012. aug. 8. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

nem ez az?

2012. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem az a film aminek az elején egy nagy hajón valami buli van vagy bál és a drótkötél ketté csapja derékba a társaságot?
2012. aug. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A Bermuda háromszöges lesz az, megnéztem a wikipédián és benne van a liftes jelenet is. Köszi :)

Amúgy meg a film amiben a drótkötél kettévágja az utasokat az a Szellemhajó, amiben "A Gonosz" lelkeket gyűjt és szerepel benne egy szellemkislány is.

2012. aug. 9. 21:58
 4/12 A kérdező kommentje:

Már csak az a kérdés hogy mi a magyar címe, mert amit linkeltél az nem az, és csak angolul írta a wikipédia hogy "The_Triangle" :( Itt a forrás:

[link]

2012. aug. 9. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
első vagyok,:igen olvastam anno valahol ,hogy rossz magyar címet adtak ,neki mivel semmi köze a Bermuda háromszöghöz...de én ezen az címen néztem meg online is...
2012. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És annak amit online néztél meg még megvan a linkje? Mert nekem egy másik Bermuda-háromszöges filmről meg egy sorozatról jönnek csak találatok a keresőben.
2012. aug. 10. 18:17
 7/12 anonim ***** válasza:
regizz a filmezz.eu-ra ott csak beírod a keresőbe és meglesz
2012. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsi nincs ott fennt ,itt próbáld meg,nekem elindult: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem is elindult, de sajnos ez nem az a film volt. :( Az amit keresek, az úgy indul hogy véletlenül egy vudu-szertartáson lefotózzák az egyik sámánt. Később ez vezet a bajhoz.
2012. aug. 11. 04:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt is ismerem,akkor az a Rettegés a vízen lesz,de azt online sajnos nem találom...
2012. aug. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!