Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent telekin...

Szerintetek mit jelent telekinézissel álmodni?

Figyelt kérdés

Visszatérő motívum úgy egy fél éve, hogy tárgyakat mozgatok az akaratommal. Először csak egy karácsonyfát rezegtettem meg és vontam magamhoz közelebb. Máskor meg a mobiltelefonom reptettem bele a kezembe, amikor csörgött.

Tegnap is valami ilyesmi volt, de már nem emlékszem rá.


2010. aug. 2. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy sokat gondolsz a telekinézisre?
2010. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahh :S régóta fejtek álmokat, néha csak hobbiból, de nagyon zavar, hogy az emberek mindenben jeleket akarnak látni... a telekinézisnek mi lenne a jelentése? Igen, persze, van rá esély, és lehet, hogy jelent valamit. De ha nem tudod mihez kötni, akkor SEMMIT nem jelent. Az álomfejtő könyvek is hülyeségek, mert csak általánosítások! Egy embernek önmagának, vagy egy hozzá értő személynek kell megfejtenie, mit jelent az álom, mert az álmok rejtett jeleket hordoznak, de CSAK az ADOTT személyről és annak életéről, másról NEM!
2010. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó ott van a 10 pont grat.Egyet értek a utolsóval , azt jelenti amit te adsz neki, persze nem ebben az értelemben hanem ami hozzád függő dolgokat jelenti. Magadnak kell meg tudnod hogy mit jelent hiszen te álmodtad.
2010. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Engem meg az zavar amikor FÖLÖSLEGESEN emlenek ki SZAVAKAT a szövegből, és becsmérlően egy ilyen "ahh :S"-al kezdik a kommentet. Furcsa, ha ennyire cinikus vagy megcsömörlött valaki, akkor minek foglalkozik egyáltalán álomfejtéssel. De hát a te dolgod.


A mondandóddal nagyjából egyetértek, csak abszolút megfoghatatlan ez a telekinézises dolog nekem, mert nem vagyok nagy ezo-s meg álmofejtő, és visszatérő álmaim sem szoktak lenni. De majd akkor keresek valakit.

2010. aug. 2. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat szoktam telekinézissel álmodni.

Pedig nem gondolok rá egyáltalán.

2010. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg kérdező , attól még hogy egyet értettem vele nem biztos hogy igaza is van :)

És ha ilyen könnyen feladod akkor nem jössz rá a kérdésedre.Meg aztán vannak ám álomkönyvek is néz körül és nem is gond hogy nem érted azt ahol vagy, hiszen szinte senki sem érti hogy mi az a ezotéria még én magam sem értem hogy mi az :DDD HI HI HI, NE add fel mert akkor aztán gyenge vagy , hát ez a véleményem.Majd kerekes valakit , ne keres senkit magadat találd meg.

2010. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azt, hogy túl sok sztár várszt nézel.
2012. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!