Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok szellemekkel?

Miért álmodok szellemekkel?

Figyelt kérdés
Mostanában sok álmomban szerepelnek szellemek. Van, hogy meg is hal valaki az álmomban, és annak a szelleme jön elő, és van, hogy csak úgy maguktól megjelennek. Viszont a jelenlétükkor mindig ugyanaz történik: rám lehelnek, amitől elkezdek fázni, és, hát nem is tudom, hogy tudnám elmagyarázni, valahogy rám másznak, és ilyen fura, hidegen izzadó érzést váltanak ki belőle. Ez az érzés minden álmomban pontosan ugyanolyan. Mit jelenthet ez?
2010. aug. 2. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vártok mind valami hűű de furcsaaa választ? Egyszerűen csak ezt álmodod. Álmodhatnál kecskékről is. De ne várd el tőlünk, hogy azt mondjuk, hogy te egy csodaember vagy.
2010. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, mellesleg gondolom, foglalkoztat a dolog..
2010. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze, ha kecskékkel álmodnék, az annyira nem foglalkoztatna, de a szellem az már nekem komolyabb téma, volt már "szerencsém" hozzájuk, és félek, hogy valami rosszat jelentenek. Természetesen nem azt várom, hogy kikiáltsatok csodaembernek :) csak hogyha akad itt valaki, aki hozzáértő, akkor az ő véleményére kíváncsi lennék.
2010. aug. 2. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szellem vagy !
2010. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs semmi különös ebben, mindnyájan álmodunk furákat néha, valamikor visszatérőt is. Talán mostanában sokat olvasgattál ilyen témában, és lehet hogy tudat alatt foglalkoztat továbbra is.
2010. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!