Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mér álmodok mindig beteg...

Mér álmodok mindig beteg dolgokat?

Figyelt kérdés
A múltkor pl azt álmodtam, hogy egy óriás hamburger üldöz és azt ismétli hogy "EGYÉL MEG!EGYÉL MEG!.....". De volt olyan álmom is, amikor gépezek és bejön az ajtón egy sz@rdarab és el kezd táncolni.
2011. okt. 30. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"amikor gépezek és bejön az ajtón egy sz@rdarab és el kezd táncolni."

Hát ez kurv@ nagy :D

2011. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Te beteg állat xD. "gépezek és bejön az ajtón egy sz@rdarab és el kezd táncolni." ez nagyon durva xD
2011. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azé mert ő volt Kula bácsi az ünnepi kaki...
2011. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WorfHadnagy ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm próbált vmi könnyűdrogot, azt haluzta, hogy egy véresfogú, kétméteres málna kergeti, hogy "egyél meg!" XD Sz'al nem gáz. Vicceskedvű elméd van, azért álmodsz ilyen vicces dolgokat. Nekem -lány létemre- farkam volt és magamévá tettem egy másik lányt álmomban, miözben úgy éreztem, mintha engem dugtak volna. XDDD Mindenki álmodik egetverő baromságokat, ne aggódj!
2011. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ht ez kib*szottnagy:DD Vagy a humorodat vagy a gyerekessŠgedet tźkrśzi:)
2011. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tegnap meg azt álmodtam, hogy bejön a házba 3 trollface ember és kihúz a ház elé, ott betesznek egy kocsiba és elvisznek egy épületbe, ahol egy forever alone banánhéjakat dugdos a számba. aztán egy sötét szobába visznek ahol bezárnak egy csomó fuuuuuuuuuuuuuu közé. utánna egy laborba visznek ahol egy pár fu.ck yeah kérdez tőlem dolgokat. és most jön a java! elvisznek egy másik terembe, bedobnak egy dobozba és ott hagynak pár napra utána fölébredek 5 me gusta társaságában akik átvizsgálnak és visszab@sznak a dobozba. utána elvisz ugyanaz a 3 troll egy kamrába ami az alaksorba van és egy folyosó végén ott van egy terem ahol egy székbe ültetnek és mögöttem áll awwwww yeah és arcon köpköd, aztán megnyom egy gombot és én székestül beesek egy másik dimenzióba ahol üldözőbe vesz egy szemgolyó és az összes többi ember akivel az előbb találkoztam + hozzácsatlakozik az óriás hambi meg a táncoló szar!na ez volt a legszörnyűbb álmom!még most is kiráz a hideg!!!!! -.-
2011. nov. 1. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
xDDDDDD ez K.O. táncoló szar óriás hamburger xDDD ez volt az év vicce xDDDDDDDXDDDDDD xDDD :'DD
2011. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl sok időt töltesz a gép előtt, kedves kérdező. Ezen kívül rendkívüli fantáziával rendelkezel, de ezt még az élet más területén valami értelmesre is használhatnád :)
2012. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!