Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A férjemről álmodtam a követke...

A férjemről álmodtam a következőket. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Következő volt az álmom. Este felé járkáltam, pakolásztam a lakásban, és megláttam a férjem az utcai szoba ablaka előtt csókolózni egy nővel. Kihajoltam, jeleztem hogy lebuktak. Erre ő bejött, és hantázott mindent.


Ekkor felébredtem, kimentem a mosdóba, de visszafeküdtem, és folytatódott az álmom. Sajnos arra részre már pontosan nem emlékszem.

Valmi olyasmi volt, hogy elkezdtünk beszélgetni, és mondtam neki, hogy milyen szemét, mindig tudtam, hogy megcsal, miért nem vallotta be, talán el is váltunk a végén.


Van ennek valami jelentése?

Ilyen valóságszerűen még soha nem álmodtam, de nem is volt ilyen, hogy folytatódott volna, miután visszafekszek.


2010. aug. 3. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Két dologra gondolok.

Ha ez igen rossz élmény volt reggel, és kiborított az álom akkor ez egy félelem ettöl a szituációtól, félelem a megcsalástól.


De ha csak megdöbbentö volt az álom, akkor ez lehet egy remény is. Hülyén fog hangzani de én ilyet akkor álmodtam mikor már tudtam hogy nem vele akarom leélni az életemet, még nem volt tudatos de sokszor álmodtam más hapsikkal és volt hogy én is arról almodtam hogy ö megcsal. ez egy remény volt a tudat alatt hogy ö csal meg engem és így egyszerübben kiléphetek ebböl a kapcsolatból.


a párommal már 3 éve élünk együtt de egyszer álmodtam megcsalást de az rettentöen kiborított, szinte rémálomként éltem át, míg az exférjemnél soha nem rázott meg az ilyen álom. igaz a párom mellett soha nem álmodom más faszikról.

2010. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából semmilyen hatással nem volt úgy rám, se riasztó, se megdöbbentő, semmi. Viszont nagyon élethű. Mindkét alkalommal, mikor felébredtem, hirtelen nem tudtam, hogy álmodtam-e vagy tényleg megtörtént. Mikor rájöttem, hogy álmodtam, elkezdtem gondolkodni, hogy milyen hülyeség volt, mert a férjem sose csalna meg. Viszont reggel óta ezen agyalok, meg próbálok emlékezni, mi lehetett a második felében, mert az nagyon részletes volt. Párbeszédek rémlenek, csak nem tudom felidézi miről, és kivel...
2010. aug. 3. 10:26
 3/3 anonim válasza:

és mi lenne ha elmondanád a férjednek, hogy mit álmodtál? Már nekem is volt hasonló, és a férjemnek is, és mi elmondtuk egymásnak. Én rendszeresen álmodok minden agyament dolgot, és mindig elmondom, van, hogy jókat nevetünk rajta.

Kezdhetnéd pl úgy, hogy olyan rossz álmom volt éjszaka, egész nap ezen járt az agyam... erre ő úgyis megkérdezi, hogy mi volt az? Te meg szépen elmesélheted. És figyeld a reakciókat. Lényegében te ismered a férjedet, és a reakcióit is.

Majd írdd le, hogy reagált :)

2010. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!