Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában szellemekkel...

Mostanában szellemekkel álmodom. Mit jelent szellemekkel álmodni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy vajon tényleg vannak szellemek, és ők akarnak mondani valamit, vagy csak ez egy nagy hülyeség.

Anno láttam szellemet, de ma már nem vagyok abba biztos abba, hogy léteznek. Lehet csak annyira szerettem volna látni, hogy azért képzeltem be...


Kérdésem: Ha vannak szellemek, akkor ők jelezni szeretnének? Mert mindig más szellemet látok. Van, hogy álmomba meghal, akit nagyon szeretek. Most akkor ez mi???


2010. aug. 3. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéltél a szellemmel vagy csak láttad?
2010. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább valami elfojtott dolog lehet a háttérben. Ha mindig mást látsz, nem hiszem hogy üzenni akarnának neked. Lehet hogy van valami dolog az életedben ami bánt. Az agy sokszor elég érdekesen dolgozza fel álmunkban az ért hatásokat.
2010. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szellemek léteznek, de ők nem szoktak álmokon keresztül üzenni, inkább megjelennek, és elmondják/megmutatják, mit szeretnének tőled.
2010. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csak azt jelenti hogy szellemekkel álmodsz és nem léteznek
2010. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van mikor beszélek velük, van mikor csak látom őket.

És milyen elfojtott dolog hozhatja ki ezt az emberből?

Hogy lézetnek-e szellemek vagy sem, nem vitatom meg, bár szted ha nincsenek szellemek, akkor mi van a halál után?

2010. aug. 4. 09:06
 6/6 anonim ***** válasza:
tegnap 12:30 -vagyok. Nos én nem tudhatom milyen elfojtott dolog lehet benned, ezt neked kéne valahogy kideríteni. Én nem mondtam hogy nem léteznek szellemek, csak nem kell mindent nekik tulajdonítani. Hogy a halál után mi van? Nos majd meglátjuk. Szerintem bizonyos idő után újra leszületünk. De az álmaidra visszatérve, mivel össze-vissza álmodsz szellemekkel, nem csak egy bizonyos dologgal kapcsolatban, azért írtam hogy szerintem nem akar üzenni neked senki. De felkereshetsz egy szakembert, aki ezzel foglalkozik. Remélhetőleg nem ver át.
2010. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!