Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy egy játszótéren vagyok a húgommal meg egy barátunkkal és én hintáztam, ők meg előttem voltak és beszélgettek velem. Én magasra kezdtem el hintázni és néztem az eget (este volt) hogy mennyire szépen látszik a Göncölszekér. Ezt meg is említtettem a tesomnak meg a barátunknak. A következő pillanatban arra emlékszem hogy az a hatalmas nagy gödör ami a játszótéren volt (ilyen kiásott nagy gödör, mintha nagyon mélyen lenne egy csatorna és azt akarnák megcsinálni. De amúgy nem volt elkerítve meg semmi) abba valami belegurult és a húgom meg akarja nézni de bele esik, és én először nem realizálom hogy bele esett a nagy gödörbe amíg egy idegen nem segített kihúzni és akkor én is szaladtam oda kihúzni őt. Akkor még annyi életjelenlétre volt a húgomnak hogy a lábával rugdosva a gödör falát próbál nekünk segíteni.

A következő pillanatban egy színház mellett termek a húgommal ölelve őt és sírva és a mentőt hívom de a kezemben meghal. Az emberek meg le sem $z@rn@k és mennek a dolgukra. Egy ember adott nekem zsebkendőt de nem emlékszem hogy nézett ki.


Pluszba megjegyezném (hátha fontos) hogy ezzel a játszótérrel úgy hogy ez a gödör is ott van nem először álmodom az elmúlt napokban (asszem ez a 2. vagy a 3.) és ha jól emlékszem mindegyik almalommal esett bele valami vagy valaki.

A húgom 18 éves egyébként (hátha ez is számít)



2020. júl. 28. 05:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Játszani: eleged van a felnőttkorból, vissza akarsz térni a szép gyerekkorodba. Csillagok: civakodás, békétlenség, rossz döntést fogsz hozni. Gödörbe esni: károsodás.

Színház: el vagy rugaszkodva a valóságtól. Halál: új életszakasz. Gondold át, hogy milyen tulajdonságodat jelképezi a húgod, mert talán meg kell válnod ettől a tulajdonságtól.

2020. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!