Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az erdőben vártuk a vonatot...

Az erdőben vártuk a vonatot és egy kerék? Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Régi ismerőseimmel, volt osztálytársaimmal utaztunk egy vonaton. Mindenki beszélgetett, de én mindig is csendesebb típus voltam....

Két másik sráccal ültem, akik barátok voltak. Én csak az egyikkel voltam jóban, de ott a vonaton próbáltam barátságos lenni a másikkal is, de ő elutasító volt és ez valamiért rosszul esett.

A haverom észrevette, hogy az ő jegye nem jó erre a vonatra és a következő megállónál le kell szállnia. Nem akartam egyedül hagyni, ezért én is leszálltam vele.

Az állomás egy nagyon sűrű erdőben volt, egy kissé romos épület funkcionált erre a célra. Amerre a szem ellátott fák voltak. Mások is várták a következő vonatot velünk együtt. Talán négy vagy öt másik ember.

Sétálgattunk az állomás körül az erdőben és akárhányszor visszaértünk azt vettük észre, hogy fogynak a várakozók.

Az erdőből valahonnan pedig egy kattogó hangot lehetett hallani minden alkalommal.

Végül valahogyan a haverom is elkeveredett mellőlem és egyedül maradtam az állomáson. Bolyongtam egy darabig, míg egy sziklás átjáróhoz értem, aminek a másik végén egy folyó vagy valamilyen nagy vízfelület volt. Átmentem a túlsó oldalra és láttam, hogy a vízben egy nagy piros malomkerék van. Amikor közel gázoltam hozzá, akkor elkezdett forogni és rájöttem, hogy ennek volt az a kattogó hangja.

Visszafordultam, de mögöttem már állt valaki/valami, néha kékes, néha fehér bőre és hosszú fekete haja volt. Azt hiszem megfogta a vállaimat és lenyomott a víz alá.



2020. aug. 11. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem jelent semmit, csak álmodtál összevissza.
2020. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz.
2020. aug. 11. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Te is tudod, hogy igaz. Vagy milyen választ vársz? Majd megmondja valaki az "álmoskönyv" alapján, hogy az erdő azt jelenti, hogy félsz, a mezítláb azt, hogy meggazdagszol, a megálló azt, hogy kiesik egy fogad, stb?

Nekem ebből az álomból az jön le, hogy régebbi filmélmények, vagy hasonlók jöttek elő álmodban.

2020. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
semmit
2020. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
a frontint vízzel vedd be ne pálinkával!
2020. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem fogyasztok alkoholt

nem mérgezem a májam

2020. aug. 11. 23:36
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Helyes, akkor remélhetőleg tudsz tisztán gondolkodni is. Próbáld ki!
2020. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én tisztám gondolkodok. Ti írtok egy olyan kategóriába, ahol semmi keresnivalótok sincs. Ajánlom figyelmetekbe a tudományt. Ha pedig ahhoz nem vagytok elég tisztán gondolkodók, akkor nem szükséges ebben a kategóriában kompenzálni a hiányosságaitokat.
2020. aug. 11. 23:47
 9/14 A kérdező kommentje:
*tisztán
2020. aug. 11. 23:47
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy tisztán gondolkodsz, de akkor tényleg velünk van a hiba, mert a hosszas leírásod alapján nem értjük hogy mi a fészkes fenét kérdezel.
2020. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!