Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a lányomnak...

Azt álmodtam, hogy a lányomnak kiesett a tejfoga, és keresni kezdtem, de nem találtam meg! Kérek mindenkit, aki tudd valami okosat írja meg. Mit jelenthett?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 20:39
 1/6 anonim válasza:
100%
foggal álmodni azt jelenti h vkid meg fog halni
2010. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Egyértelműen haláleset,ahogy az első válaszoló is megírta. Én gyakran álmodom foggal és sajnos mindig beigazolódik,bár nem tudom, ki fog meghalni és mikor, de 1-2 héten belül megtörténik.
2010. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így tudom, hogy halált jelent, de nekem még hál' istennek soha nem jött be.
2010. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sem jelentett jót, mert valaki rendszerint lebetegedett, egy egyszerű megfázástól a komolyabb dolgokig.
2010. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!De szerintem,biztos,hogy van különbség azzal,hogy mit álmodunk a foggal kapcsolatban.Ha valaki tudd valami konkrétat,vagy talál a neten,kérem szóljon,mert jó lenne tudnom.Köszönöm!
2010. júl. 13. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,halált jelent.Már én is álmodtam foggal és beigazolódott.
2010. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!