Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha azt álmodom,...

Mit jelent az ha azt álmodom, hogy egy ember lezuhan az erkélyről/ablakból?

Figyelt kérdés

Harmadjára van ilyen álmom és kicsit aggaszt. Olyanról hallottam, ha az ember azt álmodja, hogy maga zuhan, de arról, ha más, még nem. Esetleg valaki tudja, ez mit jelenthet?

Köszönöm szépen a válaszokat!



2020. aug. 15. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben többször is álmodtam olyat, hogy valaki kiugrik a szomszéd ház erkélyéről. Különös módon mindig 30 körüli nő volt az illető és nem csak egyszerűen kiugrott, hanem a toronyugrókhoz hasonló módon rugaszkodott el, mint ha pontoznák a kecses mozdulatokat. (A valóságban soha nem történt ilyesmi a környékünkön, nem tudom, honnan jött az álom.)
2020. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Új életet kezdesz, lázadsz(egy ember lezuhan), ezt mindenkivel tudatod(erkélyről). Sokat gondolkozol ezen(más zuhan).
2020. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. okt. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!