Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a párom...

Azt álmodtam, hogy a párom átváltozott Orbán Viktorrá, és szadiont építtetett a házunk kertjébe. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2020. aug. 30. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
azt jelenti, hogy curva vicces vagy -hháháááhááhhá
2020. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Tudathasadás
2020. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
haha
2020. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Korona idején ilyet álmodni? Mindenképpen veszteséges lesz, ezt jelenti.
2020. aug. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

A DK és a Jobbik Álmoskönyvében azt tanácsolják, kezdj iszonyatosan rettegni. Készítsd a bőröndöt, hogy gyorsan meg tudj lépni, ha annyira elhatalmasodik rajtad a paranoia, hogy menekülésnek érzed szükségét.

Vágasd ki a kerted minden fáját, hogy a félelem jobban rád tudjon telepedni és vezéred cirkuszi sátra is beférjen.

Azt írja még a vajákos könyv, hogy a házszámod mielőbb változtasd meg 444-re, vonával áldasd meg a hálószobád!

Alkalmazz bevált varázsigéket, például tanulj cifrán káromkodni! Ezt olyan rövid, számodra is felfogható gyakorlatokkal kezdd, mint pl. "o1g".

Ha ez már jól meg, szintet léphetsz (lefelé) , jöhetnek a nagyobb kaliberű "átkok", "ördögűző mondókák", "ráolvasások")

Ha ettől sem száll meg a lélek békéje, akkor kezdd a gazdáid kedvenc nótáját.

(Azt viszont meg se említsd nekik, ha esetleg ismered a magyar himnuszt is, mert azért még a szemedet is kilövik!)

Tehát ne felejtsd: ez kötelező tananyag, ez a hitvallásuk.

[link] , de Youtube-on is megtalálod)

Gyermekeidnek lehetőleg arab és hasonló hangzású neveket válassz.

(hogy fiúk-e, vagy lányok, azt majd eldöntik ők 18éves koruk körül: hagyd őket szabadon kibontakozni)

Andaxin és a fél marék altató helyett elalvás előtt olvasgasd a Saríát, terád nyugtatólag hat majd minden sora.

Számodra azt is javallják még, hogy éjjelente az ellenzék által "trükkök százaiból" neked készített, szivárványszínben pompázó gendertakarót használj, minden éjjel veled aludjon a párodról mintázott vudubabád is... és mindjárt nem kell szerencsétlen férjeddel rémálmodni! Ő is tud a problémádról?


Nyugodalmas, szép álmokat, puszika az orrod hegyére, bátran hunyd le

csillag-szemedet!


(Majd írd meg, gyógyulsz-e, kísértenek-e még szörnyűséges rémálmaid!)

2020. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
81%
Xddd ezen most tenyleg nevettem
2020. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
23%
Wow... Ma én is Orbánról álmodtam, azt, hogy visszaléptették, mert nem csinált semmi hasznosat évek óta, kapkodta a papírjait és cuccait a parlamentben, hogy lelépjen. Utána tartottunk neki egy utolsó vacsorát, amin elköszönhetett a közpénztől amit ellopott.
2020. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja meg valami dakota törzset akart a lakásunkba költöztetni.
2020. aug. 30. 13:44
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Gyerekek, nőjetek már fel! Minek hoztok politikát az Ezotéria » Álomfejtés rovatba? Hát ekkora a kétségbeesés ellenzéki oldalon?
2020. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De ha egyezer ezt álmodtam... Tudom, nem kéne annyi kormányinfot olvasnom
2020. aug. 30. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!