Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy meg akartak...

Azt álmodtam, hogy meg akartak ölni. Mit jelenthet ez avagy minn változtassak?

Figyelt kérdés
Az álmomban kiderült, hogy szerelmes vagyok tanáromba ezért az iskola meg próbált mérgezni valami rafioaktiv füsttel, hogy ne történjen semmi. Sikerült kiszabadulnom. Nem mondhatnám, hogy ennek az egész merényletes dolognak mintha a kitervelője lett volna tanár de nem volt ellene. Még történt valami e nem emlékszem már. :/

2020. szept. 1. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést d betű kicsit kimaradt néhány helyen.
2020. szept. 1. 20:13
 2/6 anonim válasza:
84%
A valósagban is szerelmes vagy? Mert akkor attól félsz, ha kitudódik nagy bajba kerülsz, mindenki ellened lesz. Én azt ajánlom, hogy sorold fel magadban a tényeket, amiért nem lehettek együtt. A problémákat látva biztosan megváltozik a kép.
2020. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudják rólad(kiderült), hogy nyalizol a tanárodnak(szerelmes vagyok). Ezért nem bízol senkiben(füsttel), mert féltékenynek tartasz mindenkit(mérgezni). Rád szálltak, kötözködtek(radioaktív), nem hagytak érvényesülni(hogy ne történjen semmi), mert baromságot csinálsz szerintük. Aztán sikerült leállítani ezt az egészet(..kiszabadulnom). Lehet a tanárnak is köze volt ehhez(Nem mondanám..).
2020. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Milyen érzéssel keltél fel ha megkérdezhetem? Úgy értem milyen hangulata volt az álomnak?
2020. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Amiután felkeltem borzasztóan voltam fáztam fàjt a fejem ùgy meg voltam ijedve, ahogy még soha. Máskor is voltak rossz álmaim de ennyire konkrét soha.

2020. szept. 19. 09:09
 6/6 A kérdező kommentje:
És igen valóságban is az voltam
2020. szept. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!