Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudatos álmodásban jó utón...

Darky kérdése:

A tudatos álmodásban jó utón járok esetleg változtassak valamin?

Figyelt kérdés

Ma miután haza jöttem a suliból megitam egy kávét és elmentem aludni hátha sikerül tudatos álomba kerülnöm.

Lehunytam a szemem és azok a fura pontok villantak meg szerintem mindenki tudja milyen elégha most is behunyod a szemed máris megjelenek.

Ezeket a pontokat spirális alakba probáltam ugymond hozni, egy idő után skiertült aztán csak figyeltem őket és probáltam tudatomnál maradni.

Egy kis idő után ez a spirális dolog szétszorodot és egy 3D táj kezdett kirajzolódni elöttem olyan jó 2-3 perc után még élethű is volt és érzetem mindha ott lennék (egy bányába sok járat volt).

Egyszer csak homályosodni kezdett minden nagyon megijedtem ,hogy vége is lesz pedig csak most kezdötött és valoszinüleg ezután már az álom jön amit tuti tudatos lessz.

Probáltam a járatokba össze vissza futni hátha nem mosodik el telyesen nem tudom már hol olvastam de megpördültem gyorsan magam körül és mindha minden tisztulni kezdett volna, jobban és élesebben láttam, volt egy fáklya szerüség a falon amit a tudatomal akartam lebegtetni de akkor minden egyből eltünt :S

----------------------------------------------------------

Mit kéne csinálajk ahoz, hogy végre sikerüljön a tudatos álom mert már nagyon rég gyakorolok és ez volt az első élményem.



#álmodás #jó úton járok #Tudatos álom techinkák.
2013. máj. 30. 18:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Tegnap este sikerűlt ,el sem hiszem de jó volt :D

Nem is kelletek valoság tesztek.

Csak simán a házunk udvarán voltam oszt eszembe jutott h álmodok 10x probálam repülni amég sikerült XD

2haveremenk is szoltam, hogy csak álmodnak de ma az egyik nem melékszik arra h mit álmodott a másikat meg nem kérdeztem...

Na mikor let voltam mamám adott egy nagy zöld zságot tele volt minden féle izével még szotyi is volt XD

Megprobáltam a gondolatommá pénzé változtatni de nem sikerült... (sok szor probáltam aztán gondoltam enyi baj legyen)

A boltba mentünk és ott volt két ember az egyik azt mondta a másiknak:

-Neked megyek szöllős karóval!

-Nem félek itt a baltám!

Mikor bembentem a boltba minden csendes lett, kértem egy kis koltát a két haverom mindha eltünt volna vagy nem tom.


megittem a kólát és mikor kimentem már csak egyik haverem volt kint.

Hazafele kisérem és elkezdünk vitatkozni hogy kié legyen az utolsó csomag szotyi xD


De az mondta nekem hogy siessünk mert 8órakor kell fel és nem akar tovább álmodni (mondtam mindkettőnek hogy ez csak álom mert gondoltam ők igazából is álmodnak)


A szotyit elfeleztük és én egyedül folytattam tovább aztán elkapott valami nem tom már mi és nem tudtam csinálni semmit el is felejtettem hogy álmodok és a tudatos álmonak itt vége is volt de a másikra nem emlékszem.

2013. jún. 1. 08:57
 2/7 Hatlábú Farkas ***** válasza:
Tudatos álom ügyben tudok segiteni. irj privátot a facebook ra .
2013. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Eltomi válasza:
Szerintem menj el egy pszichiáterhez és kezeltesd magad. :D
2013. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az utolsónak mondom:

Tudatos álom létezik és mindenkinél előfordulhat kisebb nagyobb esélyel a technikák csak segítenek, hogy gyakraban skierüljön.

2013. jún. 5. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Eltomi, inkább te kezeltesd magad, idióta
2013. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mostanában egyre töbször sikerül:DD

Nagyon jó csak adok mindenkinek egy tanácsot:

Ne kezdj el gondokodni azon, hogy igazából este van e vagy reggel vagy azon h a tested biztos az ágyba van mert egyből felébredsz! legalábbis én ezt tapasztaltam.

2013. júl. 16. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Na jó de azért a kávé lehet nem a legjobb ötlet előtte :D

Mondjuk vannak jó teák, pl sonnentor és yogi márkáknak vannak lélekre ható keverékei, ráadásul a legjobb minőség, ha érdekel nézz utána.

Szerintem az ideális az lenne ha relaxáltak és tudatosak lennének az emberek nap közben is és este is. Ha vki suliba jár ez nehezen kivitelezhető, de gyakorlással megoldható

2013. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!