Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodott már valaki Jézus...

Álmodott már valaki Jézus Krisztussal? Miért van ez? Emlékszik rá valaki, hogy mondott valamit?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Vallásos nevelésben részesült és tudat alatt beléívodott. De jelentése nincsen max egyénileg rád vonatkozó de semmi keresztény
2020. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Én álmodtam már Jézusról. Karácsony volt és a házunk udvarán jött befelé.

Az ilyen álmok azt jelentik hogy az álmodó sikereit haszon és boldogság is kíséri.

2020. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
É nálmodtam már Jézussal, ovis koromban. Az volt, hogy Jött és beleültem az ölébe
2020. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Igen! Én már álmodtam Jézussal! És megmutatta nekem az ámítás, hitetés, álszenteskedés, hamisság, képmutatás, lelkét ami undorító és visszataszító sárga árnyalatban tetszlgett az igaz tiszta fehérségben pompázó Isten Szent Szeleme mellett!!!


A hitetés, hamisság és ámítás lelke pelopódzik mindenhva Jézus és Isten nevében!!! Veszélyes dolgok ezek, hiszen emberek több tízezreiről van szó!!!!Ez a lélek törekszik, hogy mindenkit elhitessen és félrevezessen és elámítson és hazugságba ringason!


Ezt a lelket ugyanúgy megtalálni a Jehova tanuinál és a karizmatikusoknál is.!!!

2020. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ÉBREN is VAN.
2020. szept. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Válaszoló 5, ha nem vagy keresztény, miért válaszolsz keresztény kérdésekre? És nehogy félreérts, csak szerintem nem tudod, mit jelent ez.
2020. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ma hajnalban álmodtam róla.
2020. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lmao
2020. okt. 13. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóskával álmodtam !
2021. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!