Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hang könyvekből idézett...

A Hang könyvekből idézett egyszer nekem egy hozzászóló, de nem találom. Része volt: Jézus Krisztussal szinkronban maradni. Aki ismeri, pontosítsa? Hol találom meg bővebben?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 17:32
 1/6 anonim válasza:
31%

Kedves Kérdező!

Kikerestem a HANG keresőben, de nem találtam ilyesmit. Ha gondolja, keresse ki Ön is a HANG keresőben. A keresőbe be kell írni a keresendő szöveget a következő linkre kattintva: [link] .

Ha megtalálja, kérem értesítsen engem is!

Sok szeretettel, a HANG kötetek egyik olvasója.

2020. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Nagyon köszönöm a linket! Ki fogom próbálni különböző kifejezésekkel. Szerintem a "szinkron" szó szerepelt az idézetben. (Talán "szinkronban".)

...és ha megtalálom, feltétlenül jelezni fogom!

Hálás köszönetem! :-)

2020. júl. 28. 14:53
 3/6 Avatar14 ***** válasza:
44%
Töltsétek le a Hang összest pdf-ben, úgy rá lehet keresni könnyen. Most hirtelen ránéztem, a pdf keresője 136 találatot ad a szinkron szóra.
2021. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet!
2021. okt. 8. 19:57
 5/6 anonim válasza:
44%

Kedves HANG-kötetek Olvasói,


Keresem az olyan fiatalokat, akik olvassák a HANG-köteteket. Ha ismertek ilyen személyeket, kérlek írjatok nekem egy privát üzenetet!


Ölelés, a HANG-kötetek egyik fiatal olvasója. 🫂🩷

ápr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Hozzászóló! Nem ismerek ilyen fiatalokat. Mindent jót!
ápr. 21. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!