Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodok a halál utáni...

Gyakran álmodok a halál utáni állapotról ez vajon mit jelenhet? Várom azokat is, akiknek volt már hasonló álma.

Figyelt kérdés
Nem tulajdonítok túl sok jelentőséget ennek, de mégis elszeretném mondani hátha valakinek vannak ötletei mit jelenthet:)
2010. aug. 6. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Halál utáni állapotról? Az milyen?
2010. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
én gondolkodni szoktam ilyenekről sokat..
2010. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pl. az este álmomba meghaltam,de nem emlékszem hogyan.csak az utána lévő időszakra. benn voltam egy szobába a párommal és más ismerősökkel .hiába akartam neki életjelet adni nem hallotta meg. egyszerre vakító fény jelent meg és egy hang azt mondta, hogy van egy feladatom mielőtt a menybe mehetek. meg kellett keresnem egy kis lányt, aki már évtizedek óta kereste anyukáját és hozzá kellett vezetnem. a kislányt Emili-nek hívták és 3évesen halt meg.ezután még egyszer megölelhettem a párom és érezte. aztán hallottam, hogy az épületben ahol megjelentek a "rosszak" és fülsiketítően dübörgő hangot hallottam.és tudtam, hogy mennem kell.elrepültem a menybe és utána vártam azokat akik odaérkeznek és ismerem őket.
2010. aug. 6. 09:46
 4/4 A kérdező kommentje:
az álmaimban tulajdonképpen szellem vagyok. ott vagyok, de engem nem látnak van, aki érez és van aki egyáltalán nem vesz figyelembe.
2010. aug. 6. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!