Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Félelmetes álmom volt bárkiek...

Félelmetes álmom volt bárkiek hasonló? (kérdésed túl rövid magyarázat túl hosszú)

Figyelt kérdés
Álmomban feküdtem az ágyamon és néztem le az emeletes ágyamról alattam a báttyám aludt. Egyszer csak a sötétségben észre vettem kirajjzolodni egy alakot ahogy áll egy széken és a szekrényben turkál. Elkezdtem dörzsölni a szemem aztán kinyitotam megint akkor már az ágyam előtt ált és én voltam ott magam előtt és gonosz mosollyal öltözködtem vagy nemis tudom mit csinált az a hasonmás és úgy villogott mintha adásszünetes lenne az emberke tudjátok mikor elmegy az adás aztán visszajön elég érdekes volt aztán íg vilogott eggyet átváltozott anyámmá aztán megint én voltam és egyfolytába engem nézett és nagyon durva fejet vágott és akkor szólni akartam tesomnak de csak hangosan magamba sikítottam amikor felébredtem és azt se tudtam hol vagyok azt hittem othon ébredek de akkor jutott a tudatomig amikor a párom megölelt hogy semmi baj nincsen. Aztán meg muszály voltajm pityeregni annyira megijjedtem végülis saját magamtól ez azért durva..
2011. okt. 19. 20:39
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási bakikért az értelmes válaszokat zöld pacsival ajándékozom meg.
2011. okt. 19. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, inkább arra válaszolj, miért írtad ezt a kérdést az ezotéria témakörbe? Komolyan azt hiszed, az álmok természetfölötti jelenségek, esetleg a jövőt jósolják meg? Siralmas, mennyire tudatlanok az emberek, egyszerűen siralmas. Miattatok tart itt ez az ország!
2011. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Ez csak egy rémálom volt.. Milyen választ vársz mégis?
2011. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kapjátok be igazából tudtommal mindenki ebbe a kategoriába írja az álmait és lemerném fogadni ti is tettetek már fel gáz hülye vagy értelmetlen kérdéseket atól függetlenül hogy ide azt ír az ember ami eszébe jut vagy amit máshol nem kérdezget még nem idióta az ember ha baj van a idegetekkel ne a kiváncsi embereket basztassátok olvassátok a idegbeteg témakört
2011. okt. 19. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Az agyi szintedet jól meg is mutattad, köszönjük :D
2011. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 GusztixD ***** válasza:
91%

2. kérdező teneked is látszik az értelmi szint mivel ezotéria és Álomfejtés topic ez te tudatlan FA jankó.

am meg kérdező szerintem nem jelent semmit csak egy rossz álom volt:)

2011. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 salalla11 válasza:
100%
Abban igaza volt az egyik válaszadónak, hogy álmunkban nem a jövőt látjuk(bár az is előfordulhat), hanem a napközben velünk történt eseményeket próbáljuk meg feldolgozni. Szóval lehet, hogy csak rossz napod volt
2015. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!