Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom szinte minden...

Miért álmodom szinte minden nap ezt?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran, szinte napi rendszerességgel azt álmodom, hogy valaki hány. Sosem én, hanem mindig egy ismeretlen ember. Legtöbbször az van, hogy tévét nézek, és egy vagy több szereplő elkezd sugárban okádni, én pedig próbálok nem odanézni, de mikor felemelem a fejem, még mindig hánynak, én meg már nézni nem bírom.

Sehol sem találtam meg ennek az álomnak a jelentését, de már nagyon elegem van belőle. Valaki tudja, hogy ez mitől van vagy mit jelent?



2020. szept. 6. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a valoeletben van valami amit mindennap latsz es undorodsz tole es a tudatalattid probalja felhivni ra a figyelmed
2020. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor felkelsz nincs továbbra is émelyitő érzésed? Lehet reflux, vagy este bevacsorázol. Szóval próbáld jobban figyelni a gyomrodra lehet, hogy az a ludas.
2020. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ez para kicsit
2020. szept. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem érzem azt hogy undorodnék valamitől, és bár későn vacsorázok, nem gyakran van émelyítő érzésem. Bár lehet hogy tényleg az esti evés miatt van.
2020. szept. 7. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!