Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Horror filmbe illő álmom...

Horror filmbe illő álmom volt, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Reggelt tájt álmodhattam ezt,meg most reggel elég nagy vihar is volt.Szóval volt egy nagy eház ahol elég sokan voltak,imserősök.Volt egy gonosz lény,vagy ember,pont mintt nem is tudom melyik horror filmben.Mindenkit sorjában szúrt le egy nagy késsel.Én próbáltam bújkálni,az volt a lényeg,hogy ne oltsunk villanyt,mert akkor hamarabb megtalál.Majd egyszer csak anyukámék szobájába kerültünk anyukámmal,és feküdtünk az ágyban és aludni próbáltunk.Teljes sötétségben.Anyum valamiért nagyon mélyen elaludt,Érezni keztem,hogy valami közeleg,és amikor belém akarta volna szúrni az éles tárgyat az a lény én épp reflexből alkaptam és azt keztem kiabálni,hogynem akarok a film része lenni,meg ilyeneket,és hirtelen világos lett.Annyira nyomaszt ez az álom ,főleg ha bemegyek abba a szobába ahol a vége játszódott...

Előtte még álmodtam még valami érdekeset.A szerelmem/akivel amugy nem vagyunk együtt/ eljött hozzám és amikor belépett az udvarunkba én elcsúsztam a havon,és az ő orrára meg rászált egy szép fehér lepke.

Mit jelenthetnek ezek,annyira élethűek voltak.


2010. aug. 6. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelentenek.. a képzelőerő határtalan, főleg ha ilyen filmeket nézel akkor lesz az agynak honnan kivennie a gondolatokat és még élethűbb mivel nem csak úgy próbálod elképzelni hanem már láttad pl. filmben
2010. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már én is álmodtam gyilkososat.De nem egy filmet.
2010. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak álmodtál egy filmről,biztos emlékszel a félelmetes részletekre! :) nyugi
2010. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lepke a szabadságot jelenti az hogy fehér volt meg a jóságot.

Lehet a szerelmed "szabad" szval nincs csaja vagy ilyesmi...:D

Hajráá.;)

2010. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!