Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Irtok nekem infókat bloodye...

Irtok nekem infókat bloodye mary ről? ES HORROR SZTORIKAT

Figyelt kérdés
SZERINTETEK MEG IDEZEM OT MEG A LÁMIÀT,?
2010. dec. 22. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj horror klubba. ez ezotéria forum.
2010. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem így kell írni!!! Ha már annyira érdekel, hogy sokadszorra teszel fel róla kérdést, akkor nézz utána, hogy hogyan kell írni.
2010. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

tessék itt van egy ezt neked találták ki. http://www.youtube.com/watch?v=vSYadh2xmcI.

Ez

2010. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi van, az előző ilyen kérdésedet törölték?

Ha kíváncsi vagy a Bloody Mary-re, akkor google, ha meg csak szörnyülködni akarsz, akkor tölts le vmi horrorfilmet, de mindezek előtt, tanulj meg írni!!!!

2010. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az egy koktél, nem? :D
2010. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Idézd meg őt, meg a lámiát. Aztán hívd Candymant, nézd meg a Kör-t, játssz Sadakóval, a fennmaradó idődben szerezz egy olyan speckó kockát, és ereszd szabadon Pinheadet meg a többi bőrszerkós démont.
2010. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

én nem bloody mary-s de azért elég ilyesztő...

egyik ismerősömék meg akarták idézni a halált és aki csinálta az idézést az látta hogy hogy fog meglalni... nagyon ijesztő volt..

2010. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te bocsi, de tudod ki az a Bloody Mary, vagyis Véres Mária? Ő VII. Henrik és Aragóniai katolikus lánya, mellesleg angol királynő, aki nem nagyon kedvelte a protestánsokat, ezért irotta őket, ahol lehetett. Innen kapta a nevét. Miért idéznéd meg? Mit szeretnél egy 450 éve halott királynőtől, ez érdekelne...
2010. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sztem ő nem erre a Véres Máriára gondol. Van ez a legenda, hogy ha éjfélkor a tükör előtt elmondod 3x hogy hiszek Bloody Maryben, vagy valami ilyesmit akkor megjelenik és megöl. De ez csak LEGENDA. Akkor idézd meg inkább az aranytojást tojó tyúkot. Jobban jársz.
2010. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

igen ez 1 koktél:D de 1 legenda is....

az odaátban is volt 1 ilyen rész meg van horrorfilm is róla...de ez is 1 hülyeség,mert ő nem létezik 1 kitalált személy az emberek 60% szeret félni horrorfilm nézés közben,vagy legendáktól ezt is azért rendeztek és találták ki...

2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!