Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rossz álom?

Mit jelenthet ez a rossz álom?

Figyelt kérdés
Egy furgont vezettem, és a volt barátnőm ült mellettem. Talán rabszállitó autó volt, mert hátul elzártan egy ismeretlen negativ ember ült, aki az exbarátnőm rokona, és talán a börtönbe vittük. Útközben veszekedtünk az exbarátnőmmel, és elveszitettem az uralmat az autó fölött, ami miatt vizbe zuhant. Én és a lány sérülés nélkül kiugrodtunk, de az autó elsüllyedt.a megkötözött rabbal. Bepánikoltam amiért megöltem egy embert, és az autó után akartam ugrani, hogy kimentsem de visszatartottak, de közben féltem is a viztől. Hamarosan kiérkeztek a mentők, és megtalálták. Zsugorfóliába volt tekerve a test, és még mozgott. Ekkor megorültem, hogy túlélte, de a mentősök azt mondták, hogy már menthetetlen. Közben sokan odagyültek, és kérdezgették, hogy ki a felelős ezért, nekem pedig szörnyü büntudatom volt, és csak sirtam.

2020. szept. 8. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Valami filmélmény jöhetett elő az emlékeidből, keveredve némi valósággal.

Az álmoknak NINCS jelentésük.

2020. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sikeres volt(vezettem) a kapcsolatod(furgont) a barátnőddel, de nehezítették a viszonyt(rabszállító autó) a barátnőd rokonai, mert utálnak téged(negatív ember). A barátnőd megfogadta, hogy nem hallgat rájuk(börtönbe vittük). Aztán jöttek a viták(veszekedtünk) és bizonytalanná vált a kapcsolatotok(elveszítettem az uralmat az autó fölött). Ami miatt jöttek a problémák(vízbe zuhant) és szakítottatok(kiugrottunk) közös megegyezéssel(sérülés nélkül). De a barátnő rokonai nem jártak jól(az autó elsüllyedt a megkötözött rabbal) a kapcsolat megszűnésével. Bántott téged(bepánikoltam), hogy miattad szakított a rokonaival a barátnőd(megöltem egy embert) próbáltad békíteni őket(akartam ugrani), de leállítottak(visszatartottak), és amúgy sem érdeked(féltem is a víztől). Nem akartad, hogy bárki nehezteljen rád(kiérkeztek a mentők) és a védelmükre keltél(zsugorfóliába volt tekerve) biztattad őket is(még mozgott), bár tudtad, hogy esélytelen(mentősök mondták..). Bánt, hogy mindenki emlegeti a dolgot(sokan odagyűltek..).
2020. szept. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom eldönteni, hogy a második válaszoló egy dolgát művészi szinten végző troll, vagy tényleg komolyan gondolja.
2020. szept. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A második válaszoló válasza érdekes. Ez tipikusan vagy a nagyon jó történet író, vagy egy zseni, aki beletrafált egy ember életébe. Igazából, ha kiderülne, hogy még igaz is, akkor eskü hozzá járnék gyógyterápiára.
2020. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!