Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lenyeltem egy békát álmomban....

Lenyeltem egy békát álmomban. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Próbáltam utána olvasni, de konkrétan a béka lenyelésre nem találtam semmit. Van valakinek ötlete?

Álmomban beleugrott egy kis béka a számba és addig mozgolodott, amíg véletlenül le nem nyeltem. Erre ebredtem fel. Mintha még mindig ott lett volna a torkomban, olyan érzésem volt.. Alapvetően imádom a békákat, szóval nem taszítanak vissza, de ez a lenyelős dolog azért elég undorító volt.



2020. szept. 11. 05:43
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Death :(
2020. szept. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Anyád franciávap csalta apádat
2020. szept. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Valami nagy sérelem fog érni.


De ne szólj semmit sem.

2020. szept. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mittudomen721 válasza:
37%
Semmit nem jelent mit jelentene? Ne legy hulye. Az almoknak nincs jelentesuk. Ki lehet venni beloluk bizonyos dolgokat hogy ha pl. valami gaz van az agy mukodeseddel de az hogy tegnap tudom is en almomban kavicsot dobtam egy toba az vajon mit jelent...? Lofaszt nem jelent.
2020. szept. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 vantel ***** válasza:
84%

Terhes vagy.

Légy bekapta a legyet, te a békát, tehát a légy benned is ott van!

2020. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is tök egyértelmű, hogy terhes leszel!
2020. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A "lenyeli a békát" nyelvi fordulat azt jelenti, hogy az illetőt megbántják, de ő nem teszi ezt szóvá.
2020. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

#kérdés ‒ Nem lehet, hogy azért éppen ezt álmondtad, mert *képletesen*

„lenyelni a békát” rengetegszer szoktad

#7 ‒ igen, ezt is jelenti, És azt Is, hogy esetleg „más” olyan dolog ér, ami szintén rosszul esik neked, amit szó szerint csak eltűrni lehet (és attól még, hogy nem ellenkeztél, még nem esett az jól, csak tűrve tűrted el), már ez utóbbira is sokszor hallottam, az én környezetemben konkrétan a tűrni értelemben is gyakran használják azt, hogy „nyeld ezt le”

2021. ápr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
(#8 vagyok, az első mondat elejét nem úgy értettem, hogy tutira nem lehet, hanem kérdő mondatnak szántam és csak lemaradt a kérdőjel)
2021. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mittudomen721 válasza:
Na mi van lebabaztal hulye gyerek? Meselj mar!
2023. febr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!