Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet: egy elefánt a...

Mit jelenthet: egy elefánt a háton, illetve nyakra tekeredő kígyó?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Jól sikerült kérdés! A válaszom: Ha a kígyó a hátán viszi az elefántot, majd a nyakára tekeredik, hogy most már vigye tovább az elefánt, az az egyenjogúságot jelképezi!
2020. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jó esetben ide olyan személyek szoktak írni, akiknek erős és fejlett az intuíciójuk, így fél szavakból is érzik a témát - mivel nem elméznek, nem gondolkodnak, hanem megéreznek dolgokat.

De leírom neked, hogy te is értsd.

Egyik jelenet: egy ember hátán van egy elefánt.

Másik jelenet: egy ember nyakára kígyó van tekeredve.

Vili?

2020. szept. 13. 18:43
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha érthetően teszed fel a kérdést, a válasz jobb eséllyel lesz a tárgyra vonatkoző, Vili
2020. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Eddig mindig megértették, megérezték, akikhez szól. Felesleges osztanod az elmét. Annak itt nincs helye.

Tudom, te nem tudod, hogy mi az intuíció, ezért kötözködsz olyanokkal, akiknek van.

2020. szept. 13. 19:07
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Már rengeteget tudsz rólam, fantasztikusak az intuícióid! Meg tudnád mondani, hogy miért álmodtam azt, hogy egy nyakon egy férfi nemiszerv pompázik, és látom, hogy beszélni próbál hozzám, csak ugye nem tud?
2020. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Miért offolsz? Ha kérdésed van, tedd fel pl. a GyK-n.

Ne offolj már itt.

Egyébként kiforgatod a szavaimat.

Nem azt írtam, hogy nekem fantasztikusak az intuícióim, hanem azt, hogy akik nekem álomfejtés témában szoktak válaszolni.

2020. szept. 13. 19:37
 7/17 A kérdező kommentje:

Tessék, itt van egy kis segítség az "álmod" megfejtéséhez:


Virtuális szex

Közvélemény kutatók faggatják az embereket a virtuális szexről.

Megkérdezik az utca emberét:

- Magának mi a véleménye a virtuális szexről?

- A milyen szexről?

Aztán megkérdeznek egy programozót:

- Magának mi a véleménye a virtuális szexről?

- A virtuális micsodáról?

2020. szept. 13. 20:09
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

Off.

Két pasi órák óta iszogat a felhőkarcoló 100. emeletén a bárban, közben pedig beszélgetnek. Egyszer egyikük megkérdezi:

- Tudtad, hogy ekkora magasságban akkora a turbulencia, hogy kiugrasz a jobb oldali korláton, és egy perc múlva a bal oldali korláton visszazuhansz?

- Persze, persze, akkor mire vársz, mutasd!

Pasi kiugrik a jobb oldali korláton, egy perc múlva a bal oldalin visszazuhan. Mire a másik:

- Ez hihetetlen, fantasztikus, ezt nekem is ki kell prőbálnom!

Azzal kiveti magát a jobb oldali korláton. Ekkor megszólal a pultos csaj:

- Mekkora szemétláda tudsz lenni, ha egy kicsi iszol, Superman!

Off.

2020. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Na mik derülnek ki...


Uff.

2020. szept. 13. 20:54
 10/17 A kérdező kommentje:

Ezt találtam, teljesen más ügyben, de illik a kérdésemhez:


lions (= pride), wild elephants (= delusion/ignorance), fires (= hatred and anger), snakes (= jealousy), bandits and thieves (= wrong views, including fanatical views), bondage (= avarice and miserliness), floods (= desire and attachment), and evil spirits and demons (= deluded doubts)


Nahát, nahát. Pedig Táráról olvastam. Micsoda szinkron.

2020. szept. 13. 20:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!