Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet: egy elefánt a...

Mit jelenthet: egy elefánt a háton, illetve nyakra tekeredő kígyó?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elefánt azt jelenti hogy nagy kihívás jelentkezik életedben. A kígyó lehet a szex, a változás és a gyógyulás jele is, a nyakba tekert kígyó pedig arra utal hogy valaki védekezik ellened. Szerintem a koronavírussal áll kapcsolatban az álom.
2020. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon érdekes írás!


A nagy kihívás az 100% telitalálat.

A kígyót egyelőre nem tudom, én a csábításra tippeltem. Próbáltam kiszabadulni.

A koronavírus pedig hatással van az életemre... :/ Kicsit máshogy is, mint másoknak.


Ügyes vagy!

2020. szept. 13. 22:17
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem téged nyomaszt valami helyzet,és úgy érzed, megfulladsz. Szerintem nagyon aggódsz valami miatt; lehet,hogy ez az álom arra akarhat utalni, hogy akár túlságosan is.

Tehát,hogy nem kéne aggódnod valami miatt, ami miatt aggódsz.

Szóval,hogy valami terhet érzel magadon, olyan állapotot, ami rossz, ami "fojtogató". De szóval lehet,hogy ha kívülről megpróbálnál ránézni, nem látnád ennyire borúsnak a helyzetet; tehát nem akkora a baj, mint gondolnád.

Lehet, hogy pl az zavar,és frusztrál, hogy most intézményekben, meg tömegközlekedéseken maszkokat kell viselni; meg pl lehet, hogy aggódsz is túlzottan a vírus miatt; vagy saját magad, vagy a szeretteidet félted; de szóval, nem kéne túlaggódnod, meg túlstresszelned; tehát lehet, hogy csak erre utal az álom. Meg pl az is megjelenhetett tényleg benne, hogy zavar, frusztrál, hogy mindig maszkot kell hordani.

2020. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
*és akkor eltakarod az orrod,és félsz,hogy nem lesz olyan tiszta a levegő, és ezt jelképezheti pl talán a nyakadkörül tekergő kígyó.
2020. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon stresszes időszakban vagyok, de nem csak a vírus miatt. Igyekszem kezelni a helyzetet...


Köszönöm szépen!

2020. szept. 13. 22:22
 16/17 anonim válasza:
100%

Napi 2 dl törköly pálinka 2 hétig ! Utána Pszihológus ,Pszihoterapeuta !!! Ha nem segít !!!Akkor imádkozni naponta

3 -szor ! Gyógyulást ! Még élek !!!!!

2020. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#11, #13.

Ide is írjatok légy szíves!

Köszi!


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1070017..

2020. szept. 20. 07:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!