Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furán álmodtam. Szerint...

Nagyon furán álmodtam. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álmomban megismerkedtem egy kb-30-40 év közötti szőke hajú nővel. Sétáltunk, csókolóztunk felhívott a lakására. Szeretkeztünk, utánna levágtam a szép haját, megborotváltam és a kopasz fejére élveztem. Na, ez mit jelenthet? Csak azért mert ilyen még csak meg sem fordult a fejemben. Álomfejtő könyvekben ilyesmiről egyáltalán nincs szó. Megnéztem pár felnőtt oldalt és láttam pár ilyen videót. De az álomig még azt sem tudtam, hogy van ilyen. Igaz régebben láttam egy kopasz nőt, velem szembe jött és nagyon szép volt. Nagyon ment neki a kopaszság

2020. szept. 16. 08:51
 1/3 anonim válasza:

nekem az álmos könyvemben benne van, azt írja, ha nőstény állatról van szó, akkor lapozzak a 73. oldalra, ha emberi lény, akkor 82. oldal, ha misztikus lény, akkor 56. oldal


pillanat, 82. oldal

azt mondja a könyv, ha ismerős volt a nő és nem egy ismeretlen, kitalált alka, akkor perverz fantáziád van és ne akarj mindenben értelmet találni

vagy lehet nem a fejét borotválnád szívesen, hanem gyerekkorodban láttál egy szőke szőrős puncis nőt, de neked a kopasz jön be és ezt átalakította a tudatalattid


vajon melyik lehet?

2020. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Kamu az egész! Jelentelek!
2020. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál, baszki! Hagyd meg az álomfejtést a vidéki kislányoknak, pasiként állj két lábbal a földön.
2020. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!