Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok erről rengetegsz...

Miért álmodok erről rengetegszer, gyakran? Jelenthetnek e barmit eme álmok?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam azt almodni (kb heti szinten, bar valamikor ennel ritkabban), hogy pl középsulis/gimis vagy általános sulis idoszakomrol almodok. Pl. oran felelunk (:D) vagy oran tortenik valami, szunetben stb. De olyan is van, hogy altalanos, gimis osztalytarsak jelennek meg 1 almon belul. Altalanosban meg gimibe is szerettem jarni egyebkent (bar utobbinal inkabb tanulni szerettem jobban, nem volt sok ember akivel elvoltam osztalybol).


Szoval miert van ez szerintetek?

25/F



2020. okt. 15. 11:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pl tegnap este az volt, hogy egyik osztalytarsam, akivel egy padban ultem (altalanos sulis osztalytars) tori oran hatulrol masik srac (kozepsulibol) piszkalgatta mindig es hirtelen gyerek bedurvul aztan egy tollal nyakon szurja a sracot, ezutan en gyorsan elviszem tanari szobaba hogy segitsenek rajta
2020. okt. 15. 11:07
 2/12 A kérdező kommentje:
Azert johetne egy valasz vegre
2020. okt. 15. 13:15
 3/12 A kérdező kommentje:
...
2020. okt. 15. 16:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolgot jelenthet, de ismeretlenként nehéz megmondani. Tartod a kapcsolatot a régi oszálytársaiddal? Mit érzel az álmok közben?
2020. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mit erzek? Hat ezt eleg nehez megmondani :D

Amugy nem, nem tartom. Vagyis kozepsulibol csak egy sraccal.

2020. okt. 15. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Velem is volt hogy volt osztálytársakról álmodtam és másnap találkoztam egyel, akit 3 évig nem láttam. :D

Szerintem írj rà párra

2020. okt. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hat kint vagyok az UK-ban es majd csak juniusban megyek haza szabadsagra, szoval talalkozni nem hiszem, hogy fogok is valakivel :D

Mikor otthon voltam, akkor nehany altalanos sulis osztalytarssal volt, hogy beszelgettem hogy mizu, stb.

Sőt, anno volt egy lany aki elegge bejott, de vele nem beszelgettem, pedig mar tobbszor szerepelt az ilyen almaimban. Ezt mondtam egyik haveromnak is es kerdezte, mondta hogy irjak ra a csajra :D

Eletemben Ő, meg egy masik szemely akibe mintha szerelmes lettem volna.

2020. okt. 16. 09:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugy ertem, hogy az osztalytarsam volt a csaj
2020. okt. 16. 10:03
 9/12 A kérdező kommentje:

Igy belegondolva nem sok ertelme lenne rairni sztem. Ő Mao-n van en meg itt, plusz kb 6-7.osztalyban volt az, hogy belezugtam, 8-ban mar inkabb tanulasra koncentraltam es kb nem is beszeltem vele semmit :D

Szval...

2020. okt. 16. 13:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok
2020. okt. 17. 11:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!