Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok erről rengetegsz...

Miért álmodok erről rengetegszer, gyakran? Jelenthetnek e barmit eme álmok?

Figyelt kérdés

Gyakran szoktam azt almodni (kb heti szinten, bar valamikor ennel ritkabban), hogy pl középsulis/gimis vagy általános sulis idoszakomrol almodok. Pl. oran felelunk (:D) vagy oran tortenik valami, szunetben stb. De olyan is van, hogy altalanos, gimis osztalytarsak jelennek meg 1 almon belul. Altalanosban meg gimibe is szerettem jarni egyebkent (bar utobbinal inkabb tanulni szerettem jobban, nem volt sok ember akivel elvoltam osztalybol).


Szoval miert van ez szerintetek?

25/F



2020. okt. 15. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mert úgy érzed értelmetlen volt a sok tanulás(sulis időszakról álmodok). A vele járó stressz(felelünk, történik valami).

PL tegnap este. Azon szoktál tanakodni(padban ültem), hogy az iskolai életed történései(töri órán), hogy viszonyulnak egymáshoz. A középiskola állandóan minősítette az általános oktatás milyenségét(hátulról másik srác piszkálgatta). Amit az általános iskolák nem tűrtek(gyerek bedurvul) és panaszlevelet írtak(tollal nyakon szúrja a másikat). Amit orvosolni, jóvá kellett tenni az iskolának(tanári szobába segítsenek rajta).

2020. okt. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én akkor álmodtam volt osztálytársakról, amikor Írországban éltem. Nem volt szép a búcsú, bár előtte elég sokat beszélgettünk és viszonylag jóban voltunk.

Én sem értettem miért álmodom folyton velük és arról, hogy visszamegyek a régi sulimba (11-12-t Írben jártam ki), azóta egyre se írtam rá és az egyikük is csak kétszer:

18. szülinapomkor meg előtte egy hónappal.

Miután hazajöttem, elmúltak nagyjából ezek az álmok, ha gondolod írj rájuk, lehet tudat alatt hiányoznak vagy a suli feeling.

2020. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!