Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért váltott ki nálam ilyen...

Miért váltott ki nálam ilyen hatást egy álom?

Figyelt kérdés

Elég régen, úgy 2009-2010 környékén volt egy olyan álmom, amelyre még mindig emlékszem, és arra is, hogy utána napokig az álom hatása alatt voltam, olyannyira, hogy az érdeklődési köröm is megváltozott.


Szóval azt álmodtam, hogy egy fenyőerdővel borított országban élek és egyik nap valamely felsőbb hatalom (talán egy király, vagy akár egy isten) parancsára el kellett utaznom egy távoli helyre, s hogy küldetés közben a havas tajgán könnyebben boldogulni tudjak, kaptam egy rénszarvast társállatul. Aztán az álmom nagy része vándorlásból állt, és gyönyörű, már-már nem e világi tájakon mentem keresztül, miközben szárnyas emberekkel (nem angyalokkal) találkoztam, és ők bátorítottak, hogy folytassam a küldetést.


Előre bocsátom, hogy akkor még csak 11- 12 éves voltam, szóval nem ittam alkoholt és nem ettem semmit alvás előtt.


Na de nem maga az álom volt durva, hanem az, hogy utána napokig furcsán éreztem magam, sőt, meg is változtatta az érdeklődési körömet, mert ennek az álomnak a hatására néhány évvel később elutaztam Norvégiába és szabadidőmben is többet töltök azóta a vadonban, noha az álom előtt teljesen hidegen hagyott a természet és Észak- Európa.

Szintén furcsa, hogy még most, 10 évvel utána is elég élesen emlékszem erre az álmomra.


Más is van/volt ilyen helyzetben, hogy egy álom hatására napokig furcsán érezte magát és más szemmel nézte utána a dolgokat? Esetleg akár az érdeklődési köre is megváltozott utána?



2020. okt. 26. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak hasonló álmaim, de nem tudom a jelentésüket. Öt-hat évvel fiatalabb vagy nálam, de már jártál Norvégiában? Jó neked. Az viszont pozitívum, hogy többet vagy azóta kint a szabadban.
2020. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dr.G.M. ***** válasza:
100%

Az előző életek tapasztalatai és emlékei a tudatalattinkban léteznek.

Arra tippelnék, hogy gondolkodó, elmélyülő ember vagy, és elképzelhető, hogy képes vagy vissza vissza tekinteni.

A legtöbb álmunkra egyáltalán nem emlékszünk ébredéskor, ugyanígy illan el az előző életünk emléke a születéskor.

Így lehet következtetni arra, hogy néhány álomra viszont pontosan emlékszünk és ezek általában hatással is vannak ránk, ezeket bizony már egyszer láttuk, vagy akár átéltük.

2020. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor több napig egy álom hatása alatt vagyok, az azért van, mert olyan dolog történik benne, amit nagyon szeretnék, de sosem válhat valóra(vagy legalábbis nem egyhamar). Lehet, hogy egyszerűen tudat alatt te is vágytál a vándorlásra, csak korábban semmi nem ébresztett rá, vagy ahogy az előző hozzászóló mondta, egyik előző életet emléke idéződött fel, és rájöttél, hogy az a valódi éned. Akárhogy is, szép dolgokat írtál, szóval ha teheted, valósítsd meg szerintem. Legalább is az utazós részét. :)
2020. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Jól hangzik, de sajnos kitalált sztori. Egy szót sem hiszek el belőle.
2020. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!