Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy a Merckformin ellenkező hatást váltott ki?

Figyelt kérdés
A terhelésen a vércukrom rendben volt, csak az inzulin volt kissé emelkedett. 1 hónapja szedem a gyógyszert és mostanában mérni szoktam a vércukrom, ma pl. evés előtt 5,1 volt, utána 2 órával 9,4. Nem ettem tiltólistás dolgot egy hónapja. Rendszerint evés után megugrik ész nélkül a vércukrom mióta szedem a gyógyszert. Járt már így más is?
2018. szept. 14. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem rontott az értékeimen. Az orvos következő alkalommal leállította, utána visszaállt szépen. Mellette mozogtam és változtattam az étkezésen ennyi elég volt. Azóta orvost váltottam és a második mondta, hogy ő nem írt volna fel gyógyszert sem, csak életmódváltást ajánlott volna. Nem érezte annyira súlyosnak. Azóta ezt tartom és nem szedek semmit. A nyári értékeim már szépek voltak.
2018. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!