Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a 4 éve elhunyt...

Mit jelent ha a 4 éve elhunyt nagyapámmal álmodtam?

Figyelt kérdés

Álmomban apai nagyapámat láttam érdekes módon másik ágról való nagyszüleim régi házában amit már eladtak. Az egyik félig üres szobában láttam, kétszer, ahogy elmentem a szoba előtt.

Első alkalommal valamit nézett a szekrényen, másodszor meg feküdt az ágyon. Utána szóltam apukámnak, hogy amúgy láttam a papá a masik szobában.

Eddig nekem nem volt hasonló, és nem tudom hova tenni.


2020. nov. 2. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Az agyad így próbálja a gyászt feldolgozni
2020. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos semmit sem jelent

Lehet, hogy beszélgettetek róla nem olyan régen

2020. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

1esnek van igaza


Nem dolgoztál fel valamit vele kapcsolatban. Vagy a gyászt vagy bármi mást.


Amikor felébredtél, vagy amikor eszedbe jutott hogy érezted magad?

2020. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Én huszonöt év után is szoktam róla álmodni.
2020. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy éreztem magam. De gondolom, ha ilyesmi, akkor csak feltűnt volna.

Olyan nem lehet, hogy azt érzékelem, hogy más csaladtagom nem dolgozta fel?

Reggel láttam, hogy meg volt gyújtva egy gyertya a konyhában, akkor meg nem.gondoltam semmit, de miutan felkeltem ez beugrott.

2020. nov. 2. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Apai nagyapádra gondolsz(láttam), mikor a másik ágról való nagyszüleid kerülnek szóba(régi házában). Mert mintha nem is élt volna(Az egyik félig üres szobában láttam), hogy ő róla is essen szó(ahogy elmentem a szoba előtt).


Hogy mondjanak róla valami emlékezeteset(valamit nézett a szekrényen), vagy nyilvánítsák ki, hogy szeretik(feküdt az ágyon). Erre fel szoktad hívni apukád figyelmét(Utána szóltam..).

2020. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!