Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon furcsát álmodtam, évek óta nem álmodtam olyat, ami megmaradt reggelre, de erre mégis emlékszem.


Egy kocsiban ültem és ott volt velem egy kutya (ugyanolyan, mint a kutyám fekete puli ez nem tudom számít-e) + volt még egy vörös kutyus, aki talán futott, majd valahogy az autóba került és egy lovat néztünk egy barna-fehér göndörszőrű lovat gyönyörű volt, talán még volt mellette két másik ló is.


Semmilyen kapcsolatom nincs lovakkal, lovagolni se tudok.



2020. nov. 9. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
most őszintén szted ennek van valami értelme?
2020. nov. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

#1 Van. A pszichoanalitikusok szerint minden álomnak van jelentése.

Kérdező van az álmodnak jelentése csak ehhez annyira mélyen kellene ismerni téged hogy megfejthessük ahogyan jó eséllyel a saját anyád sem ismer. A legnagyobb eséllyel te tudod megfejteni. Gondolkozz rajta és probálj szabadon asszociálni.

2020. nov. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Csak egy sima álom, jelentés nélkül.
2020. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó képességeid vannak(Egy kocsiban ültem) és bosszantanak(fekete) a hűségességgel(kutya), pásztorkodnak feletted(puli), meg azt várják(ő is autóba került), hogy kapkodj(futott), mint egy idegbeteg(vörös) szolga(kutyus). Mikor lehetne másképp is(néztünk "ablakon"). Biztonságosan(barna), szépen(göndör szőrű) könnyedén(lovat) meg lehetne oldani, mint társ(-fehér). Ami szép lenne(gyönyörű volt), talán még jó is, kedvelt is(volt mellette két másik ló is-így "3" ló).
2020. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!