Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha egy ember...

Mit jelent ha egy ember sokszor feltunik az almomban?

Figyelt kérdés

Ez az ember mellesleg sokat jelentett nekem régen, talan valamifele szerelem is volt de ennek mar vagy 5 eve ugyhogy ilyen teren mar nem igazan erdekel.


Az elmult 2 honapban viszont legalabb 6-7 alkalommal volt benne az almomban, amik nem is rola szoltak csak ő mindig elsétal mellettem, vagy villamosos jelenetnél latom, hogy ott ül.


Sokszor ki is mondom a nevet, h ott van x y

Csak azt nem ertem miert lehet ez?


2020. nov. 11. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tényleg vége van a szerelemnek, valamiért biztos a gondolatodban van még mindig.
2020. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami feladatok van még egymással.
2020. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álom az a tudatalattid, a lelked. az egód meg az elméd. De az egó hamisabb ha nincs kitisztítva.
2020. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 2 hónapban gyakran gondolsz az emberre valami más dologgal kapcsolatban(amik nem is róla szóltak). Csak úgy bevillan(elsétál) ahogy éled az életed(mellettem), vagy hasonlóan cselekszel(villamosos jelenetnél), mint ahogy ő elvárná(ott ül).


Sokszor utalsz is rá(ki is mondom a nevet, h ott van x y).

2020. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!