Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett az álmom?

Mit jelenthetett az álmom?

Figyelt kérdés

Az álmomban idősebb voltam, mint most, mivel egyetemre jártam (1 év múlva a valóságban is oda fogok járni), egy fürdőben voltam és ott volt rajtam kívül egy lány, A lány számomra ismeretlen, idegen volt, nem volt az ismerősöm. Rajtam egy fűrdőnadrág, rajta pedig bikini volt, tehát nem voltunk meztelenek. Csak mi 2-en voltunk a fürdőben és elkezdtünk beszélgetni, viszont amikor mondott valamit nem nagyon tudtam rá válaszolni. Nem tudtam, hogy amit mond azokra hogyan kellene reagálnom, válaszolnom, mivel amikor válaszoltam, akkor is csak rövid válaszokat adtam, tehát nem volt amolyan igazi beszélgetés. Emiatt furcsán is éreztem magam, hogy én beszélgetni akartam vele, de nem nyújtottam eleget, nem volt izgalmas a beszélgetés, csak rövid félmondatokkal válaszoltam.

Az álomnak úgy lett vége, hogy elköszöntünk egymástól és kiment a fürdőből, mivel órára kellett mennie.


Nem tudom mit jelenthetett ez, de amúgy a valóságban is hasonló vagyok, visszahúzódó, magamtól nem kezdek beszélgetésbe, csak ha kérdeznek akkor válaszolok, illetve nem is igazán beszélgetni akkor ha nem olyan témáról van szó, ami érdekel. Nem tudok mit mondani egyszerű dolgokra, kijelentésekre, mint pl. arra hogy ha valaki azt mondja hogy milyen szép az idő.



2020. nov. 16. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet kaptál egy lehetőséget, hogy időben felkészűlj életed egyik legfontosabb beszélgetésére 🙂

...vagy csak jelzett a tudatalattid, hogy ideje legyőzni a félénkséget 🤔

...vagy akármi bármi is lehet 😄

2020. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit
2020. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szexualitás a fő téma(fürdőben voltam). Most nincs rá lehetőséged, ezért odázod a témát(idősebb voltam). Úgy gondolod, hogy majd az egyetemi évek alatt(- jártam) kerítesz rá sort. Egy lánnyal ejted meg majd a dolgot(ott volt rajtam kívül). Nem tértek rögtön a tárgyra(Rajtam egy fürdőnadrág, rajta pedig bikini volt), hanem csak egymás testét csodáljátok meg, ismerkedtek vele(nem voltunk meztelenek). Ragaszkodsz a 2 személyes(Csak mi 2-en voltunk) szexhez(fürdőben). Először ismerkedtek(elkezdtünk beszélgetni), viszont szégyenlős vagy(amikor mondott valamit nem nagyon tudtam rá válaszolni). Ezért félsz a sikertelenségtől(nem volt amolyan igazi beszélgetés). Emiatt furcsán is érzed magad. Mert unalmasnak fog találni(de nem nyújtottam eleget). És elköszön tőled(kiment a fürdőből) sietve(mivel órára kellett mennie).
2020. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!