Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha ilyeneket álmodok az...

Ha ilyeneket álmodok az jelent vmit?

Figyelt kérdés

Szóval, én sosem szoktam emlékezni az álmaimra, de a tegnapira és a mai elég élesen meg maradt a fejemben (ami már önmagában ijesztő számomra) de amiről az álmok szóltak az még ijesztőbb...

Tegnapi álmom: vki el akar rabolni engem, a húgomat és az unokatesómat, őket el is kapja, de én kiugrok a kerítésen és szólok a szomszédnak, de ő nem hiszi el, ezert szólok a másik szomszédnak (futás kozben) és ő (13 eves kb) berohan szólni a szuleinek (ebben az alomban az is nagyon ijeszto, hogy ott játszodik, ahol igazabol lakom, olyan szereplokkel akik igazából léteznek) én addig rohanok tovabb mert latom h a rabló fut utánam (kb fel utcaval lemaradva) amikor felérek jobbra fordulok és rögtön a következő utcán leszaguldok egeszen a hátsó szomszedunk hazáig, ott bemászok a kerítésen és at a mi és az ő hazukat elválasztó kerítésen és addigra látom h hazaértek a szüleim. És ezután felriadtam.

Mai álmom: hát ez az álom már nem ennyire logikus... szval a lényeg az hogy először vmi faluban vagyok és az erdőből hangos sikolyok jönnek. Aztan egy nagy váltás és az osztalyteremben vagyok és jön egy új osztálytars (fiu). Aztan ez az osztálytars meg akar engem ölni. Marmint így késsel a kezében az ablakban fenyeget hogy meg foglak ölni. Visszakérdezek h akkor miért nem teszi meg most és vmi olyat mond, hogy sokkal fajdalmasabban akarja. Aztán sírok mert megijedek és egyik lány osztalytarsam vigasztalgat aztan leulok a padtarsam mellé (aki fiu) és elkezdi nekem mondani h milyen hisztis vagyok és miért kell ezert sírni...aztán váltás és kiderül hogy a fiú aki meg akar ölni szerelmes belem (?) És aztán asszem össze is jöttünk de közben meg vmi olyan jelenet is volt hogy elbújtam az otthoni wcbe mert féltem. És még arra emlékszem hogy a fiút a végére már szerettem (marminthogy gondoltam magamban, hogy én tényleg szeretem ot) aztán Felkeltem.


Ha vki tudja h ez a két álom mit jelent az segitsen légyszi mert tökre ijeszto ez az egész...

Köszi ha vegigolvastad



2020. nov. 29. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak álmok.
2020. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Az első álommal kapcsolatban, szerintem van hozzá kapcsolódó félelmed.. Nekem is volt ilyen, tedd túl rajta magad..🥺
2020. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Ha élénken emlékszünk valamelyik álmunkra, akkor annak fontos jelentése van az álmodó számára.


Az álmaidban ismétlődő motívúm, hogy rettegsz félsz, hogy bántani akarnak. Ez a valóságban is így van? Ha jobban végiggondolod az életed, akkor valószínű, hogy anyukád nagyon félt titeket.

A tegnapi álmodból jól látszik, hogy a szüleidtől eltávolodva gyakran félsz és csak otthol ézred biztonságban magad.


A mai álmod kicsit zavaró neked, az álmokban általában semmi sem az aminek látszik. Az álmok tele vannak szimbólumokkal. Ez az álmod akkor lesz érdekes, ha tényleg jön egy új fiú osztálytársad, akivel eleinte "nem kedvelitek" egymást ;) Addig is gondolkoz azon, amit a fiú padtársad mondott: "milyen hisztis vagyok és miért kell ezert sírni..." Gondolkozz azon, hogy a valóságban tényleg ilyen vagy-e ;)


Legyen szép a napod!

2020. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is köszi a valaszokat. Az utalosonak annyit, hogy nem vagyok hisztis viszont tényleg sokat sírok (de inkább olyan dolgokon, hogy bűntudatom van, vagy mert szomorú vki akit szeretek)
2020. nov. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!