Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mért álmodok...

Szerintetek mért álmodok folyton ilyeneket?

Figyelt kérdés
Már kiskoromba is folyton ilyeneket álmodtam h megölne valaki álmomban vagy én ölök meg benne valakit vagy engem ölnek meg .. vagy magamat !! ez mért van szerintetek ??

2014. jún. 27. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg gyerekkori trauma? Az okozhat ilyesmit, főleg ha nagyon fiatal korban történik.


Egy pszichológus sokat tudna ebben segíteni. Esetleg felszínre kerülnének régi sérelmek, amiket ha orvosolsz akkor elmúlnának ezek az álmok. A tévhittel ellentétben nem csak a "bolond" embereknek van szükségük pszichológusra, nem "gáz" vagy "ciki" ha kell egy másik ember segítsége, és akkor már fordulj olyanhoz aki ért hozzá :)


Kétlem hogy azt jelenteni hogy "hosszú életed lesz" ahogy azt a Krúdy féle álmoskönyvben olvastam :)

2014. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyerek koromba csak az volt h 4 évesen apám elhagyott minket.. azis lehet ??
2014. jún. 27. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!